Wpis z mikrobloga

Miałam ostatnio wątpliwą przyjemność poleżeć trochę w szpitalu i doznać pewnej #logikarozowychpaskow. Kobiety generalnie, ale w szczególności grażyny, bez pardonu włażą sobie do przebieralni. Jak widzą, że idziesz pod prysznic, to od razu lecą razem z tobą. A ja nie chcę się myć ramię w ramię z nagą grażyną i słuchać o jej żylakach i hemoroidach. () Musiałam się przebrać w piżamę przy jednej, bo mi wlazła "hehe nie ma co się wstydzić, same kobiety" i zapytała mnie, czy sobie łono golę, bo ona do lekarza to zawsze tak. xD No ludzie. Wyobrażacie sobie, żeby faceci tak robili? Niebieski pasku, wyobraź sobie, ze stoi obok ciebie jakiś goły typ i pyta jak tam penis zmalał urósł?

#gorzkiezale #szpital
  • 93
@chavez1: to jest jednak trochę patologia. Chodziłem na siłkę (Jatomi, uprzednio nazywane Pure) i tak. W szatni jak to w szatni. Część facetów kompletnie się nie krępowała włącznie z takimi co lubili pomachać dingdongiem. Zazwyczaj dumnie stojąc przodem do sali bez gaci podczas przebierania albo nawet chodząc sobie z siurem na spacer pod prysznic i z powrotem.
Z jednej strony myślę, #!$%@? jak #!$%@? - #!$%@? mi do tego. Z drugiej
@szpongiel: W Niemczech najbardziej lubie jak wejdzie sprzątaczka, i wszystkie turasy z pindolami na wierzchu panikują i #!$%@?ą pod prysznic, bo przecież Allah zabronił oglądać sprzątaczkom ich pindola i mogą pójść do piekła. xD
xD brakiem taktu to jest pójście np na basen i nieumycie się nago pod prysznicem xD Jak Ci przeszkadzają nadzy ludzie na siłowni i basenie to tam nie chodz ale tak się składa, że to oni postępują poprawnie, a nie Ty. W innych miejscach juz ludzie nago nie latają, bo nie wolno, wiec nie musisz się martwić, że zobaczysz siusiaka.


@homo_superior: To. Za łebka 15-19 grałem sporo w piłkę, teraz często