Wpis z mikrobloga

Miałam ostatnio wątpliwą przyjemność poleżeć trochę w szpitalu i doznać pewnej #logikarozowychpaskow. Kobiety generalnie, ale w szczególności grażyny, bez pardonu włażą sobie do przebieralni. Jak widzą, że idziesz pod prysznic, to od razu lecą razem z tobą. A ja nie chcę się myć ramię w ramię z nagą grażyną i słuchać o jej żylakach i hemoroidach. () Musiałam się przebrać w piżamę przy jednej, bo mi wlazła "hehe nie ma co się wstydzić, same kobiety" i zapytała mnie, czy sobie łono golę, bo ona do lekarza to zawsze tak. xD No ludzie. Wyobrażacie sobie, żeby faceci tak robili? Niebieski pasku, wyobraź sobie, ze stoi obok ciebie jakiś goły typ i pyta jak tam penis zmalał urósł?

#gorzkiezale #szpital
  • 93
@Shanny: O kurde, myślałam, ze tylko mnie cos takiego spotkalo. Lezalam kiedys na oddziale, ktory na plecach czul oddech prlu. Sala miescila okolo 10-12 osob, na szczescie jedna z pacjentek byla dziewczyna w moim wieku, wiec sie zakolegowalysmy. Pomieszczenie z natryskami bylo stare, brzydkie, a do tego te nachalne babcie, ktore ot tak po prostu wlazily :/ Na szczescie razem z ta dziewczyna sie zgadalysmy i chodzilysmy razem, na zasadzie: jedna
@Lord_Gerwazy: a jakie ma znaczenie tysiace czy setki? Wystarczy, że jedno półzafiksowane pokolenie wychowa kolejne już bardziej zafiksowane. KK okupuje Polskę od ponad tysiąca lat.
"Niezdrowo jest wrzucać wszystko to jednego worka z napisem "Kościół" - zawęża nam to horyzonty."
Pisałem w kontekście Polski. Tak, KK w Polsce znakomicie zawęził nam horyzonty. Nie można świata tłumaczyć na jedno kopyto tj. z odniesieniem do boga, nawet Brexit tym tłumaczą, pomijając wyliczenia i
@tomaszk-poz O, miło, że Niemcy mają zgoła inne poglądy od naszych na różnorakie kwestie. Zadziwia mnie fakt, że stawiamy ich za wzór w kwestii tego, jak należy traktować pokazywanie gołego tyłka w miejscu publicznym. Co jeszcze ciekawsze - ci z nas, którzy uważają się za bardziej otwartych, ze wszystkich sił próbują udowodnić tym "mniej ogarniętym", że sieją raka swym "zaściankowym" myśleniem w sprawie, która powinna być indywidualną kwestią każdego spośród nas.
Wyobrażacie sobie, żeby faceci tak robili? Niebieski pasku, wyobraź sobie, ze stoi obok ciebie jakiś goły typ i pyta jak tam penis zmalał urósł?


@Shanny: Kilka lat temu, kiedy chodziłem do liceum, miałem na godzinę 8 rano wf na basenie. Niestety basen przylegający do liceum był poniekąd basenem miejskim, więc na godzinę 7 przychodzili panowie 50+, którzy po ablucji w niecce z chlorowaną wodą myli się pod prysznicami nago. Nieraz spóźnialiśmy
@Lord_Gerwazy: boisz się gołego tyłka opalającego się na trawie? Masz obsesje na ich temat? Podbiegł i ugryzł?
No ok, zamiast Niemców weź sobie np. Hiszpanów (widziałem, jak młodzież się przebierała bez skrępowania) albo jeszcze lepiej Rosjan. Jak ich nie lubisz - weź Czechów (z ich "nagimi" godzinami na basenach).
raczej


@szpongiel: Ale do€%&*@eś do pieca xD, to teraz moje #truestory od 2 tyg chodzę na siłkę, czasem sam, zwykle z laską, jest spoko są trenerzy, schludne sprzęty, zajęcia dla bab itp. Normalna siłka w dobrej cenie i teraz szkopuły: Laska sie burzy, że babki w szatni to ekshibicjonistki, machają cycami i ona się tam wstydzi bo jak na plaży nudystów - jak masz gacie go pewnie zwyrol.... No ale nieważne,
Oczywiście tylko kobiety 50/60+ z cycami do kolan, nadwagą i haluksami.. Nigdy nie widziałam młodej kobiety żeby tak się zachowywała, wszystkie jak ludzie się okrywają albo korzystają z osobnych przebieralni, które dostępne są jakieś 2m dalej..


@Shyvana: Może to jedyny sposób, by ktoś jej spojrzał.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szpongiel: ehem, teraz Ci nie powiem jak się nazywał ten basen bo to było za dzieciaka ale tak opowiadała. Może fantazja, może tylko w przebieralni nago a potem normalnie w kąpielówkach a ja źle zrozumiałem albo wyobraźnia ale tak to zapamiętałem. Mieliśmy wtedy bo ja wiem... 15 lat :P wiec ona nago na basenie a tam jakieś stare pryki.. dziwne, nie? xd