Wpis z mikrobloga

Miałam ostatnio wątpliwą przyjemność poleżeć trochę w szpitalu i doznać pewnej #logikarozowychpaskow. Kobiety generalnie, ale w szczególności grażyny, bez pardonu włażą sobie do przebieralni. Jak widzą, że idziesz pod prysznic, to od razu lecą razem z tobą. A ja nie chcę się myć ramię w ramię z nagą grażyną i słuchać o jej żylakach i hemoroidach. () Musiałam się przebrać w piżamę przy jednej, bo mi wlazła "hehe nie ma co się wstydzić, same kobiety" i zapytała mnie, czy sobie łono golę, bo ona do lekarza to zawsze tak. xD No ludzie. Wyobrażacie sobie, żeby faceci tak robili? Niebieski pasku, wyobraź sobie, ze stoi obok ciebie jakiś goły typ i pyta jak tam penis zmalał urósł?

#gorzkiezale #szpital
  • 93
@Lapidarny: no wlasnie nie wiem co moga robic. Jakis nauczyciel opowiadal, ze cala klasa zenska poszla na wf bez stanikow, nie wiedzialem, ze dziewczyny sa takie ekhm wyrachowane.
Chodzilem do podstawowki (8 letniej( mieszanej i ekcesow nie bylo, technikum sami faceci i w przebieralni tylko dwoch wystawiala fujary, ale na nikim to nie robilo wrazenia.
Nie wie, moze mlodziez tak sie zmienila....
@tomaszk-poz: no w sumie dziewczyny bez skrępowania między sobą w przebieralni jednej klasy chodziły bez majtek czy heheszkowały z golenia bobrów. Raz w sumie wszedłem do koleżanki o coś się zapytać to zastałem widok taki że jedna drugiej macała cycka bo coś tam czytały na internecie... Potem mi sie oberwało że zaglądam :D
@szpongiel: mysle, ze to kwestia katolickiego wychowania a tym samym braku zaufania. Bo co ludzie powiedza, ktos kogos zobaczy, rozpowie, plotki etc.
#!$%@? mnie jak na basenie przychodzi sobie parka, pokreca sie w stroju, nawet nie oplucza stop srodkiem dezynfekujacym (czy antygrzybicznym, takie cus przez wejsciem do hali) i do wody.
To takie polskie "przeciez ja nie musze, jak jeden raz nic sie nie stanie, to nic takiego"
@Lapidarny: eeee to nic takiego, one inaczej traktuja swoje cialo. Poza tym u kobiet narzady sa schowane, z gory widac tylko brzuch, a cycki bez stanika to juz kilka razy widzialem na ulicy czy nad jeziorem... za granicą to już w ogóle. Przeciez przyjaciolki potrafia sie witac i zegnac calujac usta-usta na ulicy. Kiedys zartowalem z lubą, że jak jej koleżanka zrobi loda swojemu chłopakowi, potem one się przywitają, później ona
@Shanny:
ja, jako facet, jak chcę lać, to idę, nie pytając się, kto z kolegów chce jeszcze iść do kibla.

natomiast jak obserwuje od najmłodszych lat, to laski na imprezach chodzą do kibla parami albo w trójkącie.
więc o co ten ból dupy, że ten zwyczaj jest podtrzymywany przez bardziej wiekowe grażyństwo?
może mi powiesz, że nigdy nie szłaś do kibla na imprezie z koleżankami?
@janeeyrie Absurdem jest twierdzić, że konieczne jest branie prysznica nago przed wejściem na basen (o co chodziło z podkreśleniem czystości wody? Nie spotkałem się nigdy z basenem z brudną wodą). Wejście pod prysznic po przebraniu się w strój kąpielowy jest równie efektywne. No, chyba, że przed pójściem na basen człowiek się nie umyje, a to już zgoła osobny problem.
Szczerze mówiąc zaimponowało mi to. Nigdy nie mogłem pojąć skąd u nas ten cały irracjonalny wstyd przy tak normalnych czynnościach. Oczywiście, jak stara baba wbija ci się z pierogiem (czy facet ze zwisem)


@szpongiel: Tak nadajesz, a zauważ, że jakby tak w Polsce było to Seby pewnie by na basem tylko popatrzyć przychodziły. To raczej nie byłoby miłe dla dziewczyn.
@Lord_Gerwazy: to nie jest odrębna kwestia - przez setki lat Kościół (ogólnie, później się podzielili) wciskał kity, ze ciało jest grzeszne, narządy straszne etc, prezerwatywy zepchną do kotła.
Byli zafiksowani nie tylko pod kątem krocza ale także łokci czy kolana. Słowem - Kościół nadawał ton obyczajowości.
@Renton: To by im spowszedniało, zresztą jakby młodszy sebek od małego był przyzwyczajony do nagości naturalnej (np. pod prysznicem) to by później nie zwracał uwagi. W latach 50 w USA zajęcia koedukacyjne na basenie dla dzieci z pierwszych klas podstawówek odbywały się nago.
@Renton: nie postuluję (postuleję? xD), że od razu wszędzie ma być koedukacyjnie. Jeśli tak to odebrałeś, nie miałem tego na myśli.

Natomiast w opisanej sytuacji sebów nie było, wszyscy po treningu szli się kąpać, plus ludzie uprawiający sport (tym bardziej grupowo) to w ogóle mają na to zazwyczaj #!$%@?. Przy czym żadna Polka by i tak nie wpadła ma taki pomysł, aby wejść nago pod wspólne natryski z chłopakami. A dla