Wpis z mikrobloga

Miałam ostatnio wątpliwą przyjemność poleżeć trochę w szpitalu i doznać pewnej #logikarozowychpaskow. Kobiety generalnie, ale w szczególności grażyny, bez pardonu włażą sobie do przebieralni. Jak widzą, że idziesz pod prysznic, to od razu lecą razem z tobą. A ja nie chcę się myć ramię w ramię z nagą grażyną i słuchać o jej żylakach i hemoroidach. () Musiałam się przebrać w piżamę przy jednej, bo mi wlazła "hehe nie ma co się wstydzić, same kobiety" i zapytała mnie, czy sobie łono golę, bo ona do lekarza to zawsze tak. xD No ludzie. Wyobrażacie sobie, żeby faceci tak robili? Niebieski pasku, wyobraź sobie, ze stoi obok ciebie jakiś goły typ i pyta jak tam penis zmalał urósł?

#gorzkiezale #szpital
  • 93
  • Odpowiedz
@Shanny: Byłam w marcu w szpitalu i na szczęście ominęły mnie tego typu atrakcje, może dlatego, że leżałam głównie z mlodymi kobietami, do ok 30rż max bo była to ginekologia z porodówką i każda zachowywała się normalnie.
Natomiast okropne rzeczy dzieją się w szatniach na basenie (,) Ja rozumiem, że szatnia żeńska i każda baba wyglada tak samo i nie mam pretensji jak jakaś sobie szybko
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie, żeby faceci tak robili?


@Shanny: Nie, ale nie wyobrażam też sobie żeby brali prysznic w jednej kabinie albo chodzili razem do kibla, a wśród różowych się z tym spotkałem nie raz.
  • Odpowiedz
@Shanny: mnie to strasznie na siłce #!$%@?, że kolesie stoją bez gaci z ciulami na wierzchu, drapią się pod worem i dyskutują o polityce w szatni. Wiem że to normalne itp itd ale po prostu nie umiem sie do tego przyzwyczaić.
  • Odpowiedz