Wpis z mikrobloga

@rezoner: Gratulacje :) Sam coraz częściej planuję zrobić jakiś multiplayer. Zastanawiam czy jest jakiś sposób w jaki radzisz sobie z cheaterami? To w końcu js, więc wszystko jest dostępne po otworzeniu konsoli...
@GdzieJestBanan: @Angrist: @QuDos: Pewnie blokujecie popupy - przegladarki robia to automatycznie. Zwroc uwage na prawa strone paska adresu po kliknieciu login.

@Turysta10: Nie znalem tego pojecia, obczaje jak to dziala na AWS

@plumkajacy_kalafior: dobsz

@m4kb0l: googlaj

@sodomo: gra jest po stronie serwera - klient to tylko wyswietla - nie da sie cheatować - a celowanie nie ma takiego znaczenia jak w CS

@leniwyjanuszbiznesu: Nie.
@rezoner: Jakieś forum gry czy coś w tym stylu istnieje? ;d

btw. nie wiem czy już ktoś ci to mówił ale moim zdaniem powinieneś znerfić berserkera ;c Ile razy nim grałem to mam score po 3-4k+ i widzę po ludziach że wpadają w depresję i odchodzi im cała ochota do grania dalej. Imo whirlwind przede wszystkim powinien mieć trochę zmniejszony zasięg a Grunt za to powinien mieć lekko szybszego rolla do
@rezoner: Mirku, popracuj nad rankigiem. Może najzwyklejsze elo szachowe? Ja jestem raczej kiepski w gry, fajnie mi się gra, ale ciągle dostaje znacznie lepszych od siebie, to psuje całą frajdę.