Wpis z mikrobloga

Uskuteczniam sobie maniane z taki #rozowypasek nic specjalnego 6/10, z charakteru taka trochę księżniczka mimo wszystko dobrze nam się gada i spędza czas.....

Nauczony doświadczeniem z #rozowepaski, ufam ale kontroluje, no i skontrolowałem.... Dziewczyna ma #bolecnaboku bo jak nazwać inaczej kolesia z ktorym przesyłają sobie nagie zdjęcia, koles jej przesyła filmiki jak się spuszcza na jej zdjęcia, ona jemu jakies striptizy, trop wiedzie też do spotkań w realu i jak to ładnie napisała "jakiś taki smutny jesteś przyjadę cię pocieszyć"( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? nigdy nie przestanie mnie zaskakwiać #logikarozowychpaskow a jeszcze niedawno chciała się wprowadzać do mnie( ͡° ͜ʖ ͡°) Inna sprawa jak mozna byc tak głupim zeby robić to przez fejsa......

Nauka dla #stulejacontent #przegryw no i oczywiście #tinder #badoo #podrywajzwykopem : Nigdy ale przenigdy nie ufajcie do konca kobiecie, nie przejmujcie się że będą was odsadzac od czci i wiary jezeli troche poszperacie.

PS: Rozowy poznany przez znajomych ktorzy na oltarze ja chcieli wynosic podobno taka swieta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
@no_i_w_ogle: jakie to ma znaczenie w niniejszej sprawie? wsrod znajomych przedstawiasz ich jako swietych? swatasz z nimi swoje kolezanki? poza tym ten argument ze faceci to #!$%@? jes

@mikii77: nie, ona uskutecznia jakieś bolcowanie na boku, a w miedzy czasie chciala sie do mnie na rewir #!$%@? i zemna mieszkac grajac przy tym swieta
@proba1: a nie przyszło Ci do głowy, że jej znajomi po prostu nie są informowani o jej życiu seksualnym? Żadna przyjaciółka, ani koleżanka nie siedzi z nią 24h/na dobę i nie kontroluje czy spotyka się z Maćkiem, czy z Jaśkiem. Nie znam ani jednej osoby, która by mi się chwaliła, że wysyła nagie zdjęcia do swojego chłopaka/dziewczyny. Podejrzewam, że po prostu nie wiedzieli, a dziewczyna pod każdym innym względem jest normalna.
@no_i_w_ogle: hheeehehh wlasnie pokazalas #logikarozowychpaskow bo znalazlem jej rozmowe z kolezanka (spoza grona przyjaciol wspolnych) z ktorym o tym rozmawiala( ͡° ͜ʖ ͡°) a i kolezanka tez sie chwalila ze bolcuje na boku.

Inna sprawa, ze tak ladne nazywasz zwykle #!$%@? sie na boku, i druga sprawa jak mozna powiedziec ze dziewczyna jest pod kazdym innym wzgledem normalna jak juz takie akcje jak: posiadanie bolca na boku
@proba1: no to Ty musisz być jeszcze większym debilem, skoro widziałeś to #!$%@?, a i tak się umawiałeś xD Co do tego, że się chwaliła koleżankom - no cóż, widocznie z ludźmi na takim poziomie się zadajesz, ja nie posiadam takich znajomych, zadaje się tylko z osobami, które mają podobne wartości, więc jestem pewna, że takich akcji nie #!$%@?ą. Po raz kolejny pozostaje mi tylko napisać: widziały gały co brały, a
@Grubasje_banany: nie

@no_i_w_ogle: wybacz ale nie jestem z nia 25h/365d poza tym uwazam ze kobieta powinna miec troche swobody zeby pozniej facet nie musial sluchac ze ja ogranicza...dowiedzialem sie wczoraj. Tekst pisany to ty rozumiesz? napialem ze chwalila sie kolezance ktora nie ejst z grona naszych znajomych. Nie znam jej wszystkich kolezanek. Poraz kolejny musze to napisac ze jestes #logikarozowychpaskow i robisz wszystko w tym przeinaczasz fakty zeby wyszlo ze
@proba1: ale gdzie ja napisałam, że wina niebieskiego? Sam piszesz, że nie podobało Ci się jej zachowanie (trochę księżniczkowata), zacząłeś ją kontrolować (musiał być jakiś powód, może podświadomie czułeś co się wyprawia), a teraz masz żal do całego świata, że to co podejrzewałeś okazało się być prawdą. Nie każdy człowiek jest uczciwy, od czasu do czasu ktoś cię wyrucha - nie wiem ile masz lat, ale najwyższy czas uświadomić sobie, że
@no_i_w_ogle:

no to Ty musisz być jeszcze większym debilem, skoro widziałeś to #!$%@?, a i tak się umawiałeś xDPo raz kolejny pozostaje mi tylko napisać: widziały gały co brały, a teraz żal.


Jaki żal jak ja nawet zly nie jestem? Smieszy mnie to wrecz ze takie akcje rozowy wyprawia i nie umie sie zabezpieczyc

Gdzie sie uzalam nad sob gdzie w ktorym momencie? Pisze tylko zeby niebiescy nie byli debilami zapatrzonymi
@proba1: po tych wszystkich historiach wykopowych z rozowymi, tez zaczalem byc bardziej podejrzliwy, zaczalem dziewczynie sledzic wiadomosci na fb, przegladac smsy i zgadnijcie co... I nic, same niewinne rozmowki, ze dieta taka lepsza, ze o jaki sliczny kotek, ze u mnie ok co u ciebie.

@proba1: a mężczyźni nie są zdolni do niczego xD Jak jesteś z osobą, której ufasz, kochasz i macie oboje do siebie respekt, to nie musisz kontrolować. Poza tym masz 30 lat i dalej nie spotkałeś kobiety swojego życia - to chyba też trochę świadczy o tobie ;-)
Uskuteczniam sobie maniane z taki #rozowypasek nic specjalnego 6/10, z charakteru taka trochę księżniczka mimo wszystko dobrze nam się gada i spędza czas.....

ponieważ laska Ci ewidentnie nie odpowiadała z charakteru, ale ją tolerowałeś żeby poruchać.


@no_i_w_ogle: Miej rozum i godność człowieka i zamilcz.
#!$%@?, obracających 5 na raz,


@no_i_w_ogle: no to chapeau bas( ͡° ͜ʖ ͡°) bo muszą mieć gadane i sporo kasy by to urobic. Bo wlasnie taka jest roznica.. faceta wiecej to kosztuje... nie tylko czasu. I jest to trudniejsze jednak znaleźć 5 lasek naiwnych i trzymać je w ryzach.
Ale do rzeczy. @proba1: czasem jest to kwestia tego, że laska #!$%@? jest na poziomie komunikacji... albo
@vasil: zgadzam się z tym. niestety kiedys zeby poznac dziewczyne trzeba bylo z nia pogadac w realu i juz wtedy bylo widac jak sie zachowuje a teraz z tego co widze to wiekszosc relacji to jest relacja wirtualna w ktorej mozesz temat olac, odpowiedziec na drugi dzien itd.