Wpis z mikrobloga

Mirki w końcu się chyba uda, jestem cały w skowronkach (ʘʘ) ale od początku

Jestem 35-letnim żonatym facetem. Z żoną się układa super ale jest jeden problem. Ona nie wie, że jestem gejem. Seks z nią nie sprawia mi żadnej przyjemności i muszę się zmuszać mocno żeby dojść tym bardziej, że sie bzykamy zwykle świeżo po moim powrocie od mojego kochanka Krzysia który oficjalnie jest "kolegą z ogolniaka" a ona znowu jest zachwycona, że tak długo daję radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż chyba nie bo ostatnio przypadkiem zobaczyłem jak napisał jej jakiś Andrzej. ufamy sobie no ale to było silniejsze więc dziś rano obudziłem się godzine wcześniej i zacząłem czytać smsy. Okazuje się, że spotyka się z jakimś żonatym, starszym o 3 lata ode mnie kolesiem. Mi to nawet na rękę bo mam dowód i będzie rozwód z jej winy i mi nie zabierze połowy mieszkania hehe ale szkoda mi gówniaka tego typa (11lvl z tego co doczytałem) i żony, chociaż z nią mu się chyba niezbyt układa. najbardziej mnie wkurzyło, że odwołał wizytę w ten weekend u nas w domu bo chciałem się zaczaić i zebrać lepsze dowody i "nakryć" a tak muszę to odłożyć w czasie i szperać dalej w telefonie żeby się z nią znowu umówił a chciałbym to jak najszybciej zakończyć. no ale tak czy siak nie jest źle i mam nadzieje że wszystko pojdzie po mojej myśli :) w sumie piszę to tylko ze względu na #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #truestory #coolstory #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski i moze troche ##!$%@? :)
  • 29
  • 1
@agaja: wszystko to jedna osoba, która w swoim mózgu wyprodukowała całą społeczność płynnie przechodząc pomiędzy kolejnymi wirtualnymi jaźniami