Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie porobiłam screeny rozmowy mojego chłopaka z jego byłą, gdzie proponuje jej pracę u siebie w firmie (zagranica here), ona proponuje mu za to regularny seks, dodatkowo wysłała mu fotki w majtkach i staniku.
Wysłałam screeny do jej chłopaka, swojego zaraz spakuję, żeby się nie trudził gdy się obudzi.
Własnie obchodzilibyśmy drugą rocznicę, razem mieszkamy, wiele przeszliśmy i w związku z firmą i z innymi sprawami. To był pierwszy facet, z którym naprawde i z całego serca chciałam wziąć ślub.
Świat mi się zawalił, Mirki.
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 136
@etkath:
Czasami mogę się obejrzeć za jakąś dziewczyną, ale nie chcę odrazu się z nią przespać.

Jakaś dziewczyna przesłała mi swoje fotki to za 10 minut dowiedział się o tym jej chlopak, którego nie znalem. Ona mi nawet o nim nie powiedziała, a sama na koncercie wzięła ode mnie numer telefonu.
Odmówiłem kilka razy niezobowiązującego seksu. W tym mogłem nawet wygonić gołą dziewczynę z łóżka.

Dla mnie seks bez uczucia jest
@Wolvii: Nigdy nie mierzę innych swoją miarą, a powyższe jest potwierdzone niezobowiązującymi rozmowami z innymi przy piwie/wódce, a także opinią seksuolożki, z którą rozmawiałem.

@MarekKoniarek: Pytałem bardziej o to oglądanie, a najbardizej o fantazjowanie, nie wiem, boisz się przyznać?

Co do niezobowiązującego seksu, to mamy akurat kompletnie inny światopogląd, nie znam takich osób jak ty, nie rozumiem, czemu wygoniłeś rozebraną przez siebie dziewczynę z łóżka. Rób jak uważasz, ale jeśli
Na tym portalu są podwójne standardy. Kobieta tak zrobi? Dziwka i szmata. Facet? No przecież żartował, tylko wyobraźnia go poniosła. #!$%@? hipokryci.


@Mysiunia_: Kobieta jest równa facetowi pod każdym względem, poza tymi względami w których ma oczywistą przewagę. Facet ze zdrady wyniesie co najwyżej chorobę weneryczną i bękarta na boku, gdzie kobieta może przynieść mu na jego utrzymanie kukułcze jajo udające rzeczywiste potomstwo. Ciężko żeby była symetria tam gdzie strony są
Nie rozumiem czasem logiki kobiet dla których seks jest priorytetem. Gdyby mój niebieski zrobił coś podobnego, owszem, trochę by mnie to zabolało, ale nie byłby to powód do zerwania, ponieważ zdrada cielesna lub słowna, jednorazowa, spowodowana słabością, niedocenieniem- nie jest według mnie zdradą w związku. Związek to przede wszystkim łącze psychiczne i za zdradę uważałabym gdyby mój niebieski związał się z inną kobietą na tle emocjonalnym, był zauroczony jej osobą na dłużej.
@lilijan: NIe rozumiem po co trzeba pracować nad silna wolą, skoro jak piszesz

zdrada cielesna lub słowna, jednorazowa, spowodowana słabością, niedocenieniem- nie jest według mnie zdradą w związku.
@etkath: Rozumiem, że świadomie robisz sam z siebie zwierzę, które nie potrafi się kontrolować na myśl o czyjejś dupie? Obrzydliwe.


@fryne_: Jesteśmy zwierzętami. Ty też jesteś. :) Dlatego co miesiąc przez kilka dni wy kobiety nie umiecie kontrolować swojego nastroju i używać logiki.

Wracając do tematu - My faceci możemy oczywiście się kontrolować, ale nie zawsze mamy wystarczającą motywację, żeby to robić albo pojęcie, że robimy coś źle. Generalizując, facet
@grejfrut: Według mnie :) Ja od niebieskiego nie wymagam pracy nad silną wolą, jeśli coś takiego u mnie w związku się pojawi jednorazowo, to wina będzie podzielona, ponieważ widocznie czegoś mu brakowało. Ale niebieski już ode mnie wymaga silnej woli, dlatego ja ciągle nad nią pracuje choćby rzucając palenie ;) Tylko, że mam na tyle skonstruowaną psychikę, że jak się doczepie jednej osoby to już inne mnie nie obchodzą i jeśli
@lilijan: Jednym slowem nie kochasz niebieskiego bo nie zazdrosna jetses, nie cierpisz przy zdradzie, tylko jestes z nim z przyjazni i czasem sie ruchacie. Czy moze tak niska samoocena ze bys wybaczyla wszystko? Jeden #!$%@?
gdzie proponuje jej pracę u siebie w firmie (zagranica here), ona proponuje mu za to regularny seks, dodatkowo wysłała mu fotki w majtkach i staniku.


@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie sprzedałaś świetny patent wszystkim mściwym byłym dziewczynom - teraz wiedzą, że obecne naprawdę są tak proste, że wystarczy ich chłopakom wysłać swoje nagie zdjęcia, ci faceci nie muszą w ogóle chcieć ich dostawać, ale i tak już u swoich obecnych mają przechlapane - BO
@testowe53596: Nie jestem zazdrosna o ciało, zbliżenia seksualne, bo to jest moim zdaniem hmm... zwierzęce? Nie wiem jak to ująć, jest to potrzeba w każdym razie naturalna, którą mają ssaki, gady etc. Jestem zazdrosna jak np. któraś mu czymś zaimponuje, wesprze go kiedy to ja powinnam. Piękność ciała przemija natomiast to co jest w środku nas-niekoniecznie.

@grejfrut: No cóż, gdybym odpowiednio zapewniła mu uciechy i różnorodności w łóżku, a także
Nie jestem zazdrosna o ciało, zbliżenia seksualne, bo to jest moim zdaniem hmm... zwierzęce? Nie wiem jak to ująć, jest to potrzeba w każdym razie naturalna, którą mają ssaki, gady etc. Jestem zazdrosna jak np. któraś mu czymś zaimponuje, wesprze go kiedy to ja powinnam. Piękność ciała przemija natomiast to co jest w środku nas-niekoniecznie.


No cóż, gdybym odpowiednio zapewniła mu uciechy i różnorodności w łóżku, a także umiała podnieść jego samoocenę
@testowe53596: Bardziej się boję, że zakocha się w dziewczynie mądrzejszej ode mnie, bardziej wyrozumiałej, zabawniejszej etc. niż o to czy się raz przerucha z inną bez żadnego przywiązania, albo poflirtuje z inną bo dała mu chwile uwagi (bo przecież każdy lubi jak mu się prawi komplementy, jak ktoś jeszcze jest nami zainteresowany a nie tylko jedna osoba). Ja swojego charakteru nie zmienię całkowicie, a za to on może w innej znaleźć