Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie porobiłam screeny rozmowy mojego chłopaka z jego byłą, gdzie proponuje jej pracę u siebie w firmie (zagranica here), ona proponuje mu za to regularny seks, dodatkowo wysłała mu fotki w majtkach i staniku.
Wysłałam screeny do jej chłopaka, swojego zaraz spakuję, żeby się nie trudził gdy się obudzi.
Własnie obchodzilibyśmy drugą rocznicę, razem mieszkamy, wiele przeszliśmy i w związku z firmą i z innymi sprawami. To był pierwszy facet, z którym naprawde i z całego serca chciałam wziąć ślub.
Świat mi się zawalił, Mirki.
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 136
@AnonimoweMirkoWyznania: a może niebieski chce się zemścić i wyruchać ją w inny sposób ;)

Może jednak jak przyjedzie to powie, jej, że jest szmatą i niech zwiedza sobie Anglię tą deszczową porą.
Z jakiegoś powodu nie są razem.

Tak czy siak jakiś nienormalny jest. Nie wiem jak wy baby możecie wiązać się z takimi kretynami.
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewno, spakuj zanim będzie miał jakąkolwiek szansę wytłumaczyć sytuację, bo jeszcze wyjdzie na jaw że jesteś zwykłą pindą szukającą pretekstu do zerwania i zwalenia winy.
Miał szczęście, że ta ex do niego napisała, bo wiązanie się z kimś, z kim nie da rady normalnie omówić sprawy, to koszmar.
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby to facet wrzucił historię o tym, że jego dziewczyna tak się umawiała z byłym, jak twój chłopak ze swoją byłą, to zaraz by się zebrała cała gromadka stulejarzy pocieszających gościa i obrażających jego dziewczynę, rad, żeby ja wyrzucić z mieszkania zanim zdąży się odezwać, bo tylko mu w głowie namiesza itp.
Jednak jak dziewczyna coś takiego doda to "hehe, takie żarty tylko", "nawet nie dasz mu szansy się wytlumaczyc?!!!111oneone"
@wykopkami: ale nie ma twardego dowodu, mógł to robić dla beki albo chciał to pokazać chłopakowi tej dziewczyny. Gdyby był urzędnikiem a ta dziewczyna proponowała mu łapówkę a nie seks, to myślisz że CBA by go aresztowało za to co zrobił?
@AnonimoweMirkoWyznania: @wietnamiec:
No zaraz, zastanówcie się. Jak często czytaliście tutaj analogiczną sytuację opisywaną przez faceta?
Wyglądałaby ona tak, że do jego dziewczyny pisze jego były i wkleja jej swoje zdjęcia w majtkach. W tej sytuacji:
- zostałby pociśnięty facet, że czyta prywatną korespodencję swojej dziewczyny
- zostałby pociśnięty jej były, za to że składa jej propozycje

Opisywane zazwyczaj sytuacje to wyglądają tak, że dziewczyna daje dupy innemu przez pół roku,
@AnonimoweMirkoWyznania: To ja teraz ci coś powiem. Jestem w związku, który trwa dalej, a #!$%@?łem coś w tym stylu, co twój facet. Flirtowałem ostro z laską, którą poznałem jeszcze przed moją dziewczyną, wtedy spotkaliśmy się na seksy kilka razy, a potem co kilkanaście tygodni się odzywaliśmy do siebie, gadaliśmy niezobowiązująco, ale czasem też płynęliśmy i wspominaliśmy stare "czasy". Moja dziewczyna znalazła te rozmowy.

Nie masz pojęcia, jak się poczułem. To nie