Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie porobiłam screeny rozmowy mojego chłopaka z jego byłą, gdzie proponuje jej pracę u siebie w firmie (zagranica here), ona proponuje mu za to regularny seks, dodatkowo wysłała mu fotki w majtkach i staniku.
Wysłałam screeny do jej chłopaka, swojego zaraz spakuję, żeby się nie trudził gdy się obudzi.
Własnie obchodzilibyśmy drugą rocznicę, razem mieszkamy, wiele przeszliśmy i w związku z firmą i z innymi sprawami. To był pierwszy facet, z którym naprawde i z całego serca chciałam wziąć ślub.
Świat mi się zawalił, Mirki.
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 136
  • Odpowiedz
Bardziej się boję, że zakocha się w dziewczynie mądrzejszej ode mnie, bardziej wyrozumiałej, zabawniejszej etc. niż o to czy się raz przerucha z inną bez żadnego przywiązania, albo poflirtuje z inną bo dała mu chwile uwagi (bo przecież każdy lubi jak mu się prawi komplementy, jak ktoś jeszcze jest nami zainteresowany a nie tylko jedna osoba). Ja swojego charakteru nie zmienię całkowicie, a za to on może w innej znaleźć coś czego
  • Odpowiedz
Jak już usprawiedliwiamy biologią takie wyskoki to może jeszcze usprawiedliwmy to, że kobieta też czasem myśli macicą i np. potajemnie odstawia pigułki antykoncepcyjne. Jak już wiemy, na wykopie nie ma na to zgody.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Miodowka: No dobra, w Twojej konwencji: odstawila tabsy, potajemnie. I co terasss, mam jej spakowac walizki czy rozmawiac i probowac dalej zyc razem?
  • Odpowiedz
To w takim razie widocznie jest dla niej, a nie dla mnie. A na mnie czeka ktoś dla kogo ja będę ''tą lepiej wyglądającą i lepiej wywijającą w łóżku'' życie jest długie :)


@lilijan: czemu brzmisz jak ktos komu nie zalezy na tym niebieskim i nie trzyma go wszystkim co ma najlepszego? Zycie dlugie ale wyglad z roku na rok gorszy
  • Odpowiedz
do opki. nie staje tu w obronie faceta, ale czy serio chcesz #!$%@? zwiazek do kosza, bo pisal z laska oddaloną od was o w #!$%@? kilometrow? A jest spora szansa, ze to wszystko bylo pisane dla beki. Zrob dobra imbe, ale daj mu druga szanse. To nawet lepiej, ze wydarzylo sie cos tak prozaicznego. Teraz zawsze bedzie mial w glowie jak latwo cie ztrigerować i wszystkie flirty i zdrady utnie w
  • Odpowiedz
@testowe53596: Bo nie trzymam go na siłę. Staram się być dla niego jak najlepsza, najładniejsza, ale nie wygram jeśli wybierze inną. Jak to mówiła piosenka ,,Z nim będziesz szczęśliwsza'' i muszę to uszanować z miłości. Mogłabym się bić i cierpieć, ale co to da? Za bardzo zaczęłam cenić własne uczucia i czas.
  • Odpowiedz
naskakujecie na pana, ze nie panuje nad sobą i swoimi zwierzecymi instynktami, a ja go w pelni rozumiem. Jestem #!$%@?, wiem o tym, a nie potrafie tego zmienic


@panami: To idioci ktorzy cipy nie widzieli, albo mieli zwiazek ktory trwal tak krotko ze nie mieli czasu znudzic sie jedną i tą samą dupą, lub dupą która w ogole z nimi sie juz ruchac nie chce
  • Odpowiedz
Bo nie trzymam go na siłę. Staram się być dla niego jak najlepsza, najładniejsza, ale nie wygram jeśli wybierze inną. Jak to mówiła piosenka ,,Z nim będziesz szczęśliwsza'' i muszę to uszanować z miłości. Mogłabym się bić i cierpieć, ale co to da? Za bardzo zaczęłam cenić własne uczucia i czas.


@lilijan: jakies egoistyczne takie i bez magii :/ nie widze milosci tu ale to tylko ja, biedny szczeniak zakochany
  • Odpowiedz
Jestem po prostu wyrozumiała i cenię wolność :) Za dużo wycierpiałam przez miłość, ale terapia zrobiła swoje i zaczynam powoli znać swoją wartość. Życzę Ci tego samego :)


@lilijan: To wiele mowi. Wiesz jak ja bym sie zwiazal z kobieta ktorej nie kocham i nie nie zalezy to tez bylbym bardzo wyrozumialy. Niestety zabija to te uczucia i pozniej wspominam tą jedną która mi sie sni po nocach, ktora nie
  • Odpowiedz
@testowe53596: Zależy od człowieka. Jestem wyrozumiała ze względu na moje poglądy, miłości nie okazuje się w zazdrości i zakazach, ale w opiece, zainteresowaniu i zrozumieniu na co chłopak mam nadzieję nie narzeka. Obyś jakoś odnalazł szczęście w tym nieszczęsnym zakochaniu i pamiętał, że życie samemu również jest szczęśliwe, na Ciebie na pewno czeka ktoś, kto odwzajemni Twoje uczucia, bo ,,każda potwora znajdzie swego amatora'' ;)
  • Odpowiedz
@lilijan: Miła jestes ale to powiedzenie skierowane jets do kobiet. Szkoda ze ja nie spotkalem takie jzapatrzonej we mnie ale wiadomo, nie jestem zbyt dobrze ustawiony finansowo i nie mam wygladu apolla
  • Odpowiedz
@testowe53596: Nie czytałem jeszcze wszystkiego, ale zapewniam cię, że w dojrzałym związku nie ma żadnej magii i jakiegoś wielkiego romantyzmu. Za to jest ogromna sztama, rozumienie się bez słów, rozumienie swoich potrzeb, akceptacja wad, idzie się przez życie pod rękę z kimś, na kim możesz polegać. Romantycznie też bywa, ale nie da się całe życie latać z kwiatami, wysyłać serduszek, codziennie kochać się przy winie i świecach itd. Masz dość
  • Odpowiedz
Nie czytałem jeszcze wszystkiego, ale zapewniam cię, że w dojrzałym związku nie ma żadnej magii i jakiegoś wielkiego romantyzmu. Za to jest ogromna sztama, rozumienie się bez słów, rozumienie swoich potrzeb, akceptacja wad, idzie się przez życie pod rękę z kimś, na kim możesz polegać. Romantycznie też bywa, ale nie da się całe życie latać z kwiatami, wysyłać serduszek, codziennie kochać się przy winie i świecach itd. Masz dość idealistyczny obraz związku.
  • Odpowiedz
@etkath: Muszę cię przeprosić, źle przeczytałam twój pierwotny post i zrozumiałam to tak, że na ten seks spotkałeś się z koleżanką w momencie kiedy miałeś dziewczynę, a nie przed. W takim wypadku to, co robiłeś nie było jak dla mnie zdradą, ale było niebezpiecznie tej zdrady blisko. Wciąż jednak uważam, że winy za bardzo doszukujesz się w otoczeniu (laski które się kleją itp.) niż w sobie, a nie możesz przecież
  • Odpowiedz
@etkath: Rozumiem, że świadomie robisz sam z siebie zwierzę, które nie potrafi się kontrolować na myśl o czyjejś dupie? Obrzydliwe.


@fryne_: hahahaha typowe durne babskie gadanie. Absolutnie musialem to skomentowac. LoL!!
  • Odpowiedz