Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie porobiłam screeny rozmowy mojego chłopaka z jego byłą, gdzie proponuje jej pracę u siebie w firmie (zagranica here), ona proponuje mu za to regularny seks, dodatkowo wysłała mu fotki w majtkach i staniku.
Wysłałam screeny do jej chłopaka, swojego zaraz spakuję, żeby się nie trudził gdy się obudzi.
Własnie obchodzilibyśmy drugą rocznicę, razem mieszkamy, wiele przeszliśmy i w związku z firmą i z innymi sprawami. To był pierwszy facet, z którym naprawde i z całego serca chciałam wziąć ślub.
Świat mi się zawalił, Mirki.
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 136
OP: Dodam, ze lalunia napisała, ze jak już przyjedzie to mój facet powinien się ze mną rozstać, bo nie starczy mu na mnie siły w łóżku. Czy może być coś bardziej upokarzającego? Jutro przyjdzie po rzeczy, zostałam sama w domu, mam wolne w pracy i wódkę w zamrażarce. Boli jak sam #!$%@?.
jedno że urażony honor
drugie, że on nie widzi w tym nic złego "bo to przecież nie było na
OP: @support: jak kiedyś Twoja dziewczyna "pożartuje" sobie z byłym, że obciągnie mu parę razy za pieniądze, to może ogarniesz w czym rzecz. Inna rzecz żarty, inna gdy się kończy długą nocną rozmowę tego typu umowami, obietnicami, buziaczkami, gdy partner śpi obok.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących: