Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie porobiłam screeny rozmowy mojego chłopaka z jego byłą, gdzie proponuje jej pracę u siebie w firmie (zagranica here), ona proponuje mu za to regularny seks, dodatkowo wysłała mu fotki w majtkach i staniku.
Wysłałam screeny do jej chłopaka, swojego zaraz spakuję, żeby się nie trudził gdy się obudzi.
Własnie obchodzilibyśmy drugą rocznicę, razem mieszkamy, wiele przeszliśmy i w związku z firmą i z innymi sprawami. To był pierwszy facet, z którym naprawde i z całego serca chciałam wziąć ślub.
Świat mi się zawalił, Mirki.
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 136
Typowe durne mirko podejście. Dobrej nocy.


@fryne_: Durno gadasz gdy nie potrafisz zrozumiec ze na mysli wpływu nie masz. Masz wpływ tylko na decyzje. Powinnas wiedziec dokladnie ile #!$%@? myslisz w ciagu dnia o pierdołach, o rzeczach nieistotnych, ktorych nie da sie zmienic. Powinnas wiedziec ze nie kontrolujesz sama swoich emocji, a dopiero probowac wyzywac mezczyzne ktoremu cos sie pomysli. Sama masz duzo bardziej zwierzęce i mało niezależne myslenie ale probowac
@testowe53596: Czy Ty w ogóle przeczytałeś to, co tu pisałam, czy w ciemno mi przeszkadzasz w nocnym czytaniu Mirko? ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozwól więc, że się zacytuję i skończmy tę denną wymianę zdań.

Ja nie mówię o fantazjowaniu czy myśleniu o czyichś cyckach przy masturbacji. Niech sobie myśli o czym mu się żywnie podoba. Koło nosa mi to lata.

Ja mówię o flirtach, erotycznych smsach, półnagich
@fryne_: A jak kobieta szuka atencji i potwierdzenia swojej atrakcyjnosci w oczach innych to jest dobrze? Ubierajac sie wyzywajaco, latajac na dyskoteki niby potanczyc a zeby pokazac sie? Albo walac fotki na fb po to by inni dawali komplementy? Tak samo dziala flirt z przypadkową kobietą, ktory na niczym sie nie konczy. Podbuduje ego, zdrady nie ma. Jestesmy zwierzetami czy ci sie to podoba czy nie, a seks nami rządzi bo
@grejfrut: Problem polega na tym, ze kobiety nic nie robią bezpośrednio, tylko kuszą, walą półsłówkami, kręcą, byle tylko zrzucic odpowiedzialnosc na podryw na kogos innego. Ze ktos je np uwiódł. Mezczyzna zawsze jest oceniony po czynach, zawsze jest tym winnym i juz widzicie smski to wielka zdrada. Do niczego nei doszło. Popisac sobie mozna, a nawet wspomniec jak to kiedys było.
@Miodowka: Zrozumialem ze usprawiedliwiasz myslenie macica a z drugiej strony potepiasz "takie" wyskoki. Z jednej szali stawiasz "stado literek" a na drugiej "owoc jej zywota" :) . Nadal sadzisz ze te sytuacje sa porownywalne?
Z jednej strony urazone ego a z drugiej spaprane prawdopodobnie zycie.

Anon: @Mysiunia_: nie zesraj się. Juz wiele razy pokazywałaś że żałujesz że nie mozesz poruchać xD całe życie chciałaś być dziwką hahahahaha i wyzywasz facetów od hipokrytów dalej nie rozumiejąc że facet żeby ruchać MUSI MIEC TO COŚ, BYĆ KIMŚ, a kobieta wystarczy ze rozlozy nozki. Do boju dziewczyno, tylko dobrze ukrywaj się i nie przyznawaj jakie marz dziwkarskie marzenia. Albo zmien plec.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam
Anon: Facet jest nastawiony na rozpłod, a kobieta na wychowanie potomstwa i bezpieczenstwo. Mezczyzna bezpieczenstwa nie lubi tylko niebezpieczenstwo, ale na pewno nie miec #!$%@?ę w domu. Kobieta z kolei jest oceniania czy potrafi spantoflic maczo i zeby był wierny :) Takie zycie, taki swiat. Ssijcie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

@bialytaboret: no właśnie nie usprawiedliwiam, ale też daleka jestem od potępiania. W końcu nawet szaleństwo ma swoją logikę. Są porównywalne w tym sensie, że i jedno i drugie oszustwo jest rezultatem zachowań instynktownych i mimo to, również kwestią wyboru. Oczywiście one się różnią w skutkach, ale to, które skutki są gorsze to tylko subiektywna ocena. Jeśli ktoś zaniedbuje partnera/partnerkę dla romansu to w wielu przypadkach też można mówić o spapranym