Wpis z mikrobloga

Hej mirki, chciałam tutaj na forum publicznym wyrazić swoje głębokie niezadowolenie z bana dla użytkownika @Regis86 który jest moim zdaniem kompletnie niesprawiedliwy.

Zaczęło się niewinnie, od tej dyskusji w komentarzach

Użytkownik jak powiedział, tak zrobił. Już następnego dnia na wykop trafił dodatek do automatycznego zakopywania znalezisk dodanych przez conowego, sama wykopałam bo absolutnie popieram inicjatywę. Jako że interesuję się astronomią, już wiele razy zdarzyło mi się naciąć na denne artykuły publikowane przez conowego. Po przeczytaniu tytułu sugerującego interesującą informację i wejściu w treść znajdujemy kwiatki typu lata świetlne użyte jako jednostka czasu, zdania o powykrzywianych czarnych dziurach czy inne tego typu błędne informacje wynikające z niewiedzy tworzących artykuły. Przekręcania naukowych faktów bardzo nie lubię, zwłaszcza kiedy potem te błędne informacje mają trafiać do masowego odbiorcy. Potem się dziwimy, że społeczeństwo niedoedukowane...

Niestety, znalezisko zostało usunięte za "zachęcanie do manipulacji głosami", za to samo zbanowany został jego twórca @Regis86

Moje pytanie - czy dodatek do automatycznego zakopywania znalezisk, które użytkownik faktycznie chce zakopać, to manipulacja? Gdyby usiąść i ręcznie zakopać wszystko dodane przez conowego efekt byłby dokładnie ten sam, czyli też manipulacja. Uważam, że używanie takiego dodatku na jednym, prywatnym koncie, bez zakładania multikont jako świadomy wybór osoby niezadowolonej z poziomu prezentowanych treści nie jest manipulacją. Nie zgadzam się z tym banem i jest dla mnie przykre, że moderacja wykopu uznała to za manipulację. Wynika z tego, że nie można zakopać wszystkich znalezisk dodanych przez konkretne konto, bo nie.

PS: Przyznaję się tutaj, ze dodatek od @Regis86 zainstalowałam i go używam. Nie czuję się osobą manipulującą - uważam znaleziska conowego za treść która obniża poziom i zasługuje na zakopanie. Nie mam i nigdy nie miałam innych kont na wykopie, nigdy nie łamałam regulaminu. Zakopanie znalezisk conowego jest moją personalną decyzją, do której jako użytkowniczka wydaje mi się mam pełne prawo, a dodatek jedynie mi to ułatwia. Jeśli jednak moderacja się z tym nie zgadza, to proszę bardzo, zbanujcie mnie, sama się przyznałam.

@wykop @Conowegopl

#oswiadczenie #moderacjacontent #wykop #conowegospam #banujo
  • 89
  • Odpowiedz
Przecież oni w dupie mają sprawiedliwość. Wydawca tego szmatławca "conowego" zapłacił i sprawiedliwością można sobie buty wypchać ;)
  • Odpowiedz