Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka I pomyśleć, że kiedyś rząd Millera został uwalony, bo Rywin poszedł do Michnika powołując się na polityków lewicy. A tu afera za aferą, fundusze z dupy i poparcie 35%. I wystarczy, że mniej ludzi pójdzie na wybory i znowu będą rządzić.
  • 33
  • Odpowiedz
  • 186
@badreligion66: @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
większości Polaków nie ruszają afery , nadużycia władzy, złodziejstwo dopóki politycy też im coś dają. PiS dbał o swój elektorat; 500+, dofinasowania gospodyń wiejskich, fundusze służące do wyprowadzenia kasy na kościoły, swoich pracowników, znajomych, rodziny, rodzina na swoim, ...
SLD poleciało bo była bieda w kraju a afera Rywina czy każda inna doprowadziłaby predzej czy pozniej tez do upadku rządu.
Z komuną też zaczeli walczyć na serio dopiero jak
  • Odpowiedz
@badreligion66: SLD rozpadło się bardziej przez to, ze Borowski odszedł zabierając cześć ludzi i założył SDPL o ile dobrze pamietam. Rywin ich dotknął, ale tak naprawdę rząd Millera powalił rozpad SLD
  • Odpowiedz
@MrsMsx: a ja myślę, ze to nie w tym rzecz. Piss jest po prostu bezczelny. Wychodzi i klamie w żywe oczy nic sobie z tego nie robiąc. Wszystkie afery prędzej czy później cichną, wczesniejsze rządy, które sie rozpadły przez afery, miały 'niestety' zbyt duże poczucie odpowiedzialności za afery
  • Odpowiedz
większości Polaków nie ruszają afery


@MrsMsx: Co ty wygadujesz, przecież aferki z pudelka to jedyny sposób na zainteresowanie polaków. Czy ktoś tu mówi o gospodarce? O budżecie?
  • Odpowiedz
@badreligion66 @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota wynika to z jednego prostego powodu: PiS ma wizję państwa i potrafi konstruować opowieści o tym, jak będzie wyglądać. No i te wizje realizuje. Po drodze kradną, popełniają błędy, trwonią hajs, mylą się, ale idą w określonym kierunku. Że ich projekty są często megalomańskie albo oparte na uprzedzeniach? No są, ale Tusk nie ma takiej wizji i nigdy jej nie miał – polityka cieplej wody w kranie jego zdaniem ma
  • Odpowiedz
@camelinthejungle powiem Ci, że tak przeczytałem Twój komentarz i jestem w stanie przyznać rację, że w tym szaleństwie jest metoda xD Na jakie #!$%@? pomysły nie wpadali to tak, czy tak je realizowali.
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota To jest taka bzdura z tymi zegarkami i ośmiorniczkami. Ale chyba tak długo było to powtarzane że każdy uwierzył że to prawda

Większość ludzi było zmęczonych PO łącznie z Tuskiem XD Który pojechał do Brukseli zostawiając partię chwiejącą się w posadach i nie mającej pomysłu na siebie. Nie pamiętasz albo nie chcesz pamiętać #!$%@? schyłkowego PO
  • Odpowiedz
@badreligion66: Kiedyś czytałem i oglądałem filmy o aferze fozz, która jest chyba największą tego typu ze wszystkich afer, u nas też ginęli dziennikarze za szukanie prawdy, co prawda nie tak jak na wschód od naszych granic, ale jednak. I były tam informacje, że prawie wszystkie dzisiejsze partie miały coś z nią wszystko wspólnego, Kaczyński, Tusk itd, coś tam o Kaczyńskim np, było, że jak jakiś dziennikarz czegoś szukał to mu grożono,
  • Odpowiedz