Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? dramat, neuropki uważają się za Bogów polityki i ekonomii, po czym ustawiają zdjęcie Niemca na profilowe, Niemca który #!$%@?ł ten kraj (bo nawet za SLD było lepiej) , rozumiem można nie popierać, nie lubić PiSu, sam nie jestem ich zwolennikiem, ale zrównywać się z mafią która wyprzedawała i okradała rodaków przez 8 lat, to jest #!$%@? jakieś nie porozumienie, im powinno zabierać się prawo do głosowania lub obywatelstwo, a na 100% kierować na przymusowe leczenie w poradni psychiatrycznej bez czekania w kolejkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#4konserwy #polityka #pis #po #dobrazmiana #4kuce #oswiadczenie
Pobierz R.....e - To jest #!$%@? dramat, neuropki uważają się za Bogów polityki i ekonomii, p...
źródło: comment_8jExO0WWtwMOFsuPvpOxJhmuAYNq5uZe.jpg
  • 85
@ediz4: Tyle, że Polska Tuska zaczęła wyprzedzać inne kraje, a boję się, że Polska PiSu może dzięki napiętej sytuacji politycznej i wojowaniu z całym światem i podnoszeniu podatków oraz wprowadzaniu różnych ograniczeń, #!$%@? praw, może spowolnić rozwój. Natomiast jeśli chodzi o afery to zobaczycie, że za PiSu będzie jak za PO, zobaczcie jak wymieniają prezesów spółek i rady nadzorcze.
I tutaj wybór, PO też broniłoby się z przyjęciem imigrantów, pewnie by
@ediz4: Dlatego że nie ma w Polsce nie ma innej opcji. PiS w latach 2005-2007 był chyba lepszy od PO, chociaż też prowadzili polityczne wojenki. Teraz PiS to najgorsza zaraza. Niestety głosowałem na Dudę i na PiS do senatu, bo dałem się wkręcić, ale teraz żałuje. Dlatego właśnie Tusk wróć, bo nawet biorąc pod uwagę innej kraje Europy to Tusk był jednym z najlepszych premierów. Nie można trafić idealnej władzy to
@Rosuene: Jestem wyborcą partii Razem. Mimo tego, tak jak jedna osoba wyżej, PO dałbym za rządzenie 6/10. A samego Tuska umieściłbym w top 5 polskich polityków po '89. Co masz mi do powiedzenia poza tym, że należy odebrać mi prawa wyborcze?
W parlamentarnych nigdy nie głosowałem ani na PO, ani na PiS


@ediz4: Ja głosowałem na Korwina, ale głosowałem bo wiedziałem, że i tak nie wygra wyborów, a po prostu chciałem zobaczyć go w parlamencie. Teraz chyba bym na wybory nie poszedł, ewentualnie Kukiz bądź Razem. Na starego dziadka, który otoczył się debilami, a przy okazji gada od rzeczy, sam tworząc sobie bicz, którym media będą go biły, szkoda byłoby mi benzyny,
@abdullahibnalibali: No w sumie ciężko powiedzieć. Sam się zastanawiam - PIS, PO - jedno zło, Kukiz ma odchyłki i nie nadaje się na żadne poważne stanowisko, Korwin nigdy rządzić nie będzie i ma swoje odchyły + Wipler który wali populizmami i zachowuje się jak gimnazjalista. Może Nowoczesna? Choć Petru też już swoje wpadki miał i chce do nas ściągać imigrantów.
@ghostface: #!$%@? chłopie, jakie zero argumentów. Już zaślepienie graniczne z idiotyzmem, skąd te afery, skąd wyprzedawane spółki, skąd decyzje wbrew interesom narodowym, skąd ta patola, skąd te #!$%@? taśmy, setki afer - na każdym szczeblu, skąd rekordowe zadłużenie?

Najwyżsi rangą ministrowie mówiący o teoretycznie istniejącym państwie, stojący za prowokacjami (budka przy ambasadzie ruskich)

To trzeba być zwykłym debilem, żeby o tym wszystkim wiedzieć, a mimo wszystko bronić tej mafii. Albo najętym
@Rosuene: Proszę Cię skończ tą propagandę.
Uwaga: nie byłem fanem PO i przez jakieś głupie afery dopuścili PiS do władzy.
Tusk zrobił z rządu i Państwa prywatny folwark, ale kwestiach gospodarczych i stabilności Państwa PO biło PiS na głowę. Tak - PO było przeciętne, kolesiowskie, ale stabilne i przewidywalne. Grasie i inne głupki powinni nie istnieć w przestrzeni publicznej. I to są duże błędy PO jak i samego Tuska.
Ale to