Wpis z mikrobloga

To jest k---a dramat, neuropki uważają się za Bogów polityki i ekonomii, po czym ustawiają zdjęcie Niemca na profilowe, Niemca który r----------ł ten kraj (bo nawet za SLD było lepiej) , rozumiem można nie popierać, nie lubić PiSu, sam nie jestem ich zwolennikiem, ale zrównywać się z mafią która wyprzedawała i okradała rodaków przez 8 lat, to jest k---a jakieś nie porozumienie, im powinno zabierać się prawo do głosowania lub obywatelstwo, a na 100% kierować na przymusowe leczenie w poradni psychiatrycznej bez czekania w kolejkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#4konserwy #polityka #pis #po #dobrazmiana #4kuce #oswiadczenie
R.....e - To jest k---a dramat, neuropki uważają się za Bogów polityki i ekonomii, po...

źródło: comment_8jExO0WWtwMOFsuPvpOxJhmuAYNq5uZe.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciekph:

Złoty spada - też pewnie ku%$a spisek? Obsadzają miernymi ludźmi wszystko co się da. Polityka zagraniczna leży. Tragedia. I można tak długo.


To wszystko była prawda. Na szczęście oderwaliśmy PO od
  • Odpowiedz
@Krzeslo_Komora: Jakieś argumenty poza śmiechłem?
Rozumiem, że podobają Ci się rządy JK, obsadzającego miernymi ludźmi co się da? Chaos w policji, TK, Waszczykowski i jego polityka zagraniczna, paranoje Smoleńskie :-)
Przecież PiS nie chce rozwiązać problemu z TK. Kaczyński to człowiek walki, więc to co się dzieje jest mu na rękę.
Na szczęście są i kompetentni ludzie w rządzie, np Streżyńska czy Morawiecki.
  • Odpowiedz
Koledze Rosuene w życiu nie wyszło i wylewa swoje frustracje bo na drodze jego życiowego sukcesu stanęli złodzieje z PO pod przewodnictwem kaprawego Niemca (jak objawił naczelny ideolog Kurski - z dziada pradziada), zdrajcy Wielkiej Wolski i pachołka Angeli. Nie trzeba się śmiać tylko współczuć bo mogło spotkać każdego z nas ;-)
  • Odpowiedz
tak jak się spodziewałem - zero argumentów.


@ghostface: jakich oczekujesz tutaj argumentów, skoro wszystko jest jasne od dawna... xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

  • Odpowiedz
(bo nawet za SLD było lepiej)


@Rosuene: to, że za sld nie wbili ci jeszcze rózgą do rzyci umiejętności czytania nie oznacza, że wtedy było lepiej:

Kalendarium afer z udziałem członków SLD od chwili przejęcia rządów w 2001 r.
  • Odpowiedz