Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? dramat, neuropki uważają się za Bogów polityki i ekonomii, po czym ustawiają zdjęcie Niemca na profilowe, Niemca który #!$%@?ł ten kraj (bo nawet za SLD było lepiej) , rozumiem można nie popierać, nie lubić PiSu, sam nie jestem ich zwolennikiem, ale zrównywać się z mafią która wyprzedawała i okradała rodaków przez 8 lat, to jest #!$%@? jakieś nie porozumienie, im powinno zabierać się prawo do głosowania lub obywatelstwo, a na 100% kierować na przymusowe leczenie w poradni psychiatrycznej bez czekania w kolejkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#4konserwy #polityka #pis #po #dobrazmiana #4kuce #oswiadczenie
R.....e - To jest #!$%@? dramat, neuropki uważają się za Bogów polityki i ekonomii, p...

źródło: comment_8jExO0WWtwMOFsuPvpOxJhmuAYNq5uZe.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@peperepe: hmmm... a może cumpel @Rosuene to po prostu lewak z krwi i kości i za SLD żyło mu się dobrze, a teraz cieszy się na wprowadzanie na nowo lewackiej gospodarki przez PiS? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sarnaniejeziarna: @Kempes:

#!$%@?, nie wierzę... Na SLD, PSL i inne jakieś postkomunistyczne partie mam #!$%@?, bo i tak są przegranymi starymi dziadkami.
Ale POPIS wręcz nienawidzę bo to są dwie partie, które mają dwa wspólne punkty programu.
- jak najwięcej nakraść dla siebie, obstawiając wszystkie ważne stanowiska
- jak najwięcej skłócić ze sobą ludzi, aby jedni byli za PO, a drudzy za PIS

To przez POPIS mamy wysokie ceny i
  • Odpowiedz
Oho "ile Ci płacą". Dobry argument stary, nie ma co.


@Sarnaniejeziarna: argument? Serio chciałbym wiedzieć czemu jest takie poparcie dla POPIS i nowoczesnej... Jakby mi płacili milion rocznie to chyba też bym ich popierał bo #cebula motzno
  • Odpowiedz
@ghostface: Na co ci wykresy. Polska w tym czasie się rozwijała - czasami przy wpływie Tuska, czasami nie. Tutaj raczej chodzi o 8 lat afer, zamiatanie wszystkiego pod dywan przez Tuska, olewanie obywateli a być może bo są ku temu przesłanki sam Tusk maczał paluchy w aferze Ciechu.
  • Odpowiedz