Wpis z mikrobloga

@Dax13: miałem dobrą ofertę w taryfie smart z gb za doładowania, ale duzo dzwoniłem do playa i mmsy tak czy siak wydawałem ponad25zł/msc a tu mam bez limitu sms/mms + polaczenia w kazdej sieci + 2gb (spokojnie na msc mi wystarczy) :) zdecydowanie najlepsza oferta, koniec pieprzenia się z orange. Po #!$%@? mi stacjonarny jak dawno nie mam i tylko dziadki mają stacjonarny xD pewnie masz tez neostrade, jak tak to
@Wloczykij2: doładowanie 100zł daje 110 na konto + skarbonka daje 5zł więc za doładowanie 100zł na konto wpada 115zł
do tego doładowanie mozesz kupić taniej ~90zł - allegro, kupony itd.
W przeliczeniu wydając 90zł masz nolimit na 4 miesiące czyli wychodzi dokładnie 22,5zł na miesiąc i jeszcze trochę zostaje na koncie
Po #!$%@? mi stacjonarny jak dawno nie mam i tylko dziadki mają stacjonarny xD


@PytaPrzeznaczenia: skoro jesteś taki mądry to powodzenia w dzwonieniu na wszelakie infolinie, do urzędów czy chociażby do rejestracji do lekarza. Tam wszędzie są telefony stacjonarne panie mądraliński.
@Krolowa_MLWP: tak kiedyś było za gówniarza jak się chodziło na dziewczyny ;D jak jakaś nie miała w orange to odpadalo xD To były czasy :) nie no 24zł może być do wszystkich. Po za tym rodzice mają teraz do mnie za free a im wystarcza właśnei 10zł na msc i do wszystkich w playu za friko takze bylem ostatnią owcą w rodzinie poza play. Więcej na telefon nie zamierzam wydawac a