Wpis z mikrobloga

Moje niedopatrzenie ;)
BTW może dadzą jakiś fajny rabat na przedłużki w oplocie 24 i 8 pin bo mam w planach je kupić ;]
Dostaliście jakąś odpowiedź z proline?
No ze zmianą regulaminu po cichu to już pojechali. Co bardziej wytrwali są w stanie zrobić z tego powodu sieczkę z pomocą UOKiK.
Ja juz ukladalem plany na najblizsze tygodnie. W srode mialem grac w najnowsze gta, a potem zaczac grac w wiedzmina 3. A teraz sie okazuje, ze jest to oszustwo? A kto zwroci za moje straty moralne? Spotkamy sie w sadzie. Mam udokumentowane wielokrotne modyfikacje regulaminu bez poinformowania mnie (uzytkownika sklepu). Sprawa wygrana na 100%, bede domagac sie tez odszkodowania.
Jeżeli płaciłeś przelewem to musisz dostać tą kartę za 280zł, bo zawarłeś umowę kupna-sprzedaży. To, że napiszą, że to błąd teleinformatyczny nie zwalnia ich od sprzedaży produktu za cenę, którą wystawili. Jedynie anulują pobraniowym.
punkt mówiący o zamówieniu powyżej dwóch sztuk i sprzedaży hurtowej też jest lewy. Etap hurtowy jest między producentem a pośrednikiem(hurtownik), który dalej sprzedaje sprzęt sklepom. Proline prowadzi sprzedaż detaliczną(handlarz detaliczny)więc gdy zamawiamy więcej niż dwie sztuki nie kupujemy tego hurtem. Ja nie wiem kto im ten regulamin ogarnia...