Wpis z mikrobloga

Za chwilę będę do nich dzwonić z klasycznym pytaniem "kiedy wyślecie, bo mi się spieszy i potrzebuje". Jak będą kręcić, to powołam się na ich regulamin.
  • Odpowiedz
Ja jako zielony pionek tez nie zamierzam odpuszczac ;-) (nie chce sprzedawac a wlozyc u siebie). Skoro morele potrafily stanac na wysokosci zadania to niech i proline bierze z ich przyklad ;-)
  • Odpowiedz
@mrk303: U mnie cisza. Myślę że strzelili sobie w stopę i w dalszym ciągu kombinują jak to rozegrać. Z za pobraniem/w ilości hurtowej jakoś wybrnęli, co innego z przelewami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe jak to się ma do: "Towar zostanie wysłany następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro wysyłka? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kubus6996: Te słowa należy kierować do pracowników tegoż sklepu. Aż dziw bierze że firma działająca na rynku od 1993r. dopiero po wpadce dodała wpis w regulaminie odnośnie błędów cenowych. W sumie nie moje zmartwienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Suprema:
Już pisałem wcześniej na temat tego punktu w regulaminie i mogę sobie nim podetrzeć coś, gdzieś ;) Proline to sklep czyli hanlarz detaliczny więc gdy zamawiam więcej niż dwie rzeczy to nie jest to sprzedaż hurtowa. Taka sprzedaż występuje na wcześniejszym etapie gdy pośrednik/hurtownik kupuje towar od producenta i sprzedaje z marżą sklepom takim jak proline a oni gonią towar dalej ze swoją marżą. Zamówię 5 wentyli bo tyle
  • Odpowiedz
BTW dzwonił już ktoś z tym tematem do proline? Co zamierzają i na co czekają bo osobiście ani nikt z moich znajomych nie dostał żadnej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Marcin Chrobak (ProLine) · Dzisiaj 2 godz. temu

Szanowni Państwo,

pragniemy przeprosić za błąd, jaki pojawił się na naszej stronie w wyniku poważnej usterki działania systemu teleinformatycznego. Cena zamówionej przez Państwa karty graficznej GAINWARD GeForce GTX950 2048MB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-E (1250/6800) (wer. OC - Golden Sample) - kod produktu VGAGAINVD0375 była wynikiem błędu działania systemu teleinformatycznego. Prawidłowa cena karty wynosiła 679zł brutto, w wyniku awarii cena pokazana w sklepie proline.pl wynosiła 279zł brutto.

W
  • Odpowiedz