Wpis z mikrobloga

@lizakoo: w sumie zależy, co u nich znaczy słowo "rabat". Jeśli spuściliby te kilka dyszek z jakiegoś produktu + darmowa przesyłka, to jeszcze może na lekką cebulkę się załapiemy xD Gorzej jeśli ich rabat to będzie jakieś 5-10zł...
  • Odpowiedz
@frikuu: planuje zmienic kartę graf w lipcu/sierpniu. Co im powiem, panie pamiętasz pan ten błąd z kwietnia, nono, to ten z tym 400zł, daj mnie panie rabat 50zł, no i jeszcze darmowa przesyłka, ale mam bliżej do was z buta niż żeby kurier przyjeżdżał, to weź pan dorzuć 20zł dodatkowego rabatu.
  • Odpowiedz
@lizakoo: ale co ja Ci na to poradzę? Serio liczyłeś, że sklep komputerowy jebnie się na te 400zł? Przykładowo takich kart mieli 100 sztuk. Na każdej 400zł, to sobie policz ile by byli stratni. Teraz zależy jak się zachowają przy tych właśnie zniżkach, rabatach i darmowych wysyłkach, bo opinię mogą sobie ładnie zniszczyć po całej tej sytuacji.
  • Odpowiedz
To było pewne, że nic z tego nie będzie choć dla zasady zamówiłem 3szt ;) Ludzie już tam wymyślają zbiorowe pozwy i chcą walczyć o 300-600 zł co jest totalną głupotą i robieniem z siebie cebuli+janusza biznesu. Szkoda zachodu o tak śmieszne pieniądze. Ale z chęcią dowiem się jaki rabat mogą mi zaproponować na dany sprzęt :)
Pozdro
  • Odpowiedz
Najlepiej jak już faktycznie się dostanie takiego maila pisać odrazu o okreslenie do kiedy oferta ważna i czy nie ma u nich po prostu jakiegoś nie wiem kodu rabatowego czy coś aby nie musieć pisać przed zakupem ;P A tych co są wkurzeni i nie zamierzają robić zakupów to np polecam http://proline.pl/?p=KABEL+IDE+ATA100+PROMO z darmową wysyłką ;P ewentualnie można by też napisać o rabat :) ja osobiście kupując liczyłem głównie na rabat i
  • Odpowiedz
@lizakoo: każdy liczył na to, że uda mu się deal życia ( ͡ ͜ʖ ͡) No ja miałem tylko za pobraniem, dlatego nie robiłem sobie zbyt wielkiej nadziei :) Jak ktoś ma czas, pieniądze itd. to niech walczy sobie i drogą sądową, każdy ma swój rozum i godność człowieka. Mi osobiście starczy jakiś dobry rabacik
@151617: ja jeszcze nic nie dostałem, KuliG był chyba pierwszy...
  • Odpowiedz
Podejrzane jest że tylko on chyba dostał może to po prostu wpis sklepu który próbuje wyczuć co się stanie jak to wyślą wszystkim ;P
  • Odpowiedz
@lizakoo @matekkkk Szkoda choć to też może być teraz z kolei akcja "pracownicy proline łączcie się i potwierdzajcie ;P " nie no dla mnie od początku było oczywiste że to błąd i jak będa rabaty i może freewysyłka w zamian to będzie można powiedzieć że opłacało się zakupić choć trzeba będzie powalczyć aby to nie był rabat rzędu 5zł... ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie.
Niestety ale wybrany produkt jest już niedostępny.
Nie jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienia.
Nie znamy też terminu kiedy wybrany produkt może ponownie pojawić się u dostawcy.
Serdecznie przepraszamy lecz Państwa zamówienie zostało anulowane.
W przypadku dokonania wpłaty zostanie ona zwrócona na rachunek z którego
dokonywali Państwo przelewu.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pozdrawiamy
PS COMPUTER
  • Odpowiedz
Noto teraz obserwuj jak wystawią go na nowo z prawidłową ceną i można żądać wysłania go w kwocie zakupu bo jest to zwyczajnie ściema.
  • Odpowiedz