Wpis z mikrobloga

@qazwsx222 Opinie dodałem, ale to nie wszystko porozmawiałem sobie z kilkoma osobami na początku nie były w stanie uwierzyć że tak się zachowali. Poleciłem przeczytać wątek teraz żałują że robili tam zakupy.
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem odpowiedź z UOKIK:

Szanowny Panie,

odnosząc się do przedstawionej sprawy należy zauważyć, że procedura stosowana w sklepie pozwalająca na dokonanie płatności bez czekania na potwierdzenie realizacji zamówienia, następnie wysłanie przez sprzedawcę do konsumenta faktury pro – forma, w świetle wyjaśnienia dotyczącego tych faktur opublikowanego na stronie internetowej Ministerstwa Finansów (www.finanse.mf.goy.pl) oznacza m.in., że „dokument nazywany fakturą pro-forma nie jest dowodem księgowym. Jest to dokument wystawiany w obrocie gospodarczym i jego
  • Odpowiedz
@invi_kk: jak nie ruszy zbiorówka to wysyłam im ten list i daje ultimatum albo wysyłają karty albo pozew leci, szkoda mi ryja strzępić na nich, wkur**i mnie wystarczająco.
  • Odpowiedz
Zapytałem o rabat na produkt za około 600 zł. Zniżka 20 zł. xD, a nie każda forma transportu jest też bezpłatna, tylko wybrane. "Szkoda strzępić ryja".
  • Odpowiedz
Potrzebowałem dość sporej ilości adapterów nisko profilowych do kart asusa. Szukam patrzę wyskoczyło mi że sklep proline je posiada i to w dobrej cenie ale cóż jako że jak mówiłem tak właśnie zrobiłem kupiłem w innym sklepie droższe.
I takie oto są konsekwencje zagrań podobnych do tego z kartą. Skoro ja mam takie zdanie to ile osób tak zrobi?
  • Odpowiedz