Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fantastyczny_pan_lis: Wieczna beka z ludzi, ktòrzy mają bòl dupy o to, że ktoś ćpa.
Nie wiem skąd się bierze takie podejście, chyba to z zazdrości, że ktoś miał odwagę spròbować, podczas gdy większość przeżyje swoje życie, biedniejsza o te doświadczenie.
No i jeśli chodzi akurat o LSD, to polecam się doedukować, bo wrzucając to do jednego wora z koksem albo amfetaminą wychodzi się na ignoranta.
Jak to jest z utratą właściwości znaczków? Trzeba je prechowywać w zamrażalniku?


@sokytsinolop: Najlepiej przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, ale o ile nie trzymasz tego na słońcu, albo w wilgotnej torebce foliowej, to będzie się dobrze trzymać długi czas. Wiele osób trzyma np w książce na półce, między stronami. Czas który może leżeć to spokojnie kilka lat.
@kyloe: Microdosing to niekoniecznie jest autosugestia. Tolerancja rzeczywiście rośnie, ale przy tak małych dawkach, odstęp 2-3 dni jest wystarczający, żeby ją zniwelować. Ale gdyby mikrodozować codziennie, to tolerancja zabije efekt.
@stale_zaspany: Akurat to co napisał, to z grubsza prawda. Może silił się na nieco poetycki wyraz, stąd wrażenie dorabiania filozofii, ale w samym meritum to pisze z sensem ;)

LSD i ogólnie psychodeliki, pozwalają zarówno na zauważenie rzeczy, których się na co dzień nie dostrzega. Dotyczy to zresztą nie tylko kwestii filozoficznych, społecznych, osobistych itd. Ja to nazywam wyłączaniem filtrów. A w przypadku bardziej intensywnych przeżyć, mówi się o tym "śmierć
@sokytsinolop: Ja jestem ciekaw skąd załatwił LSD papierkowej wersji.
Dużo narkotyków widziałem, tabletki, koks, amfetamina, kryształ, mefa.
Ale nigdy nie spotkałem się, że ktoś sprzedaje jeszcze papierki nasączone LSD.
Myślałem, że to relikt lat 70.
@gonzo91: ja za to nie widzialem LSD w innej formie.

@kurkuma:
@Spacijesc:
@piterello:
@Partyzant91: osoby które piszą o uzależnieniu od LSD chyba nie wiedzą co mówią. Po tripie umysł chce odpocząć od tego na jakiś czas to mega ciezkie przeżycie dla psychiki i umysłu, jakby caly dzień rozwiązywało się całki albo pracowało umysłem. Zresztą nie można brać tego częściej niż raz na 2 tygodnie gdyż tolerancja po
@sokytsinolop: Poza tym, mówisz, jak to LSD odmieniło Twoje życie, jak to Ci się teraz dobrze wiedzie...
A tymczasem niemal każdy Twój post traktuje albo o nieszczęśliwych związkach, albo o dziewczynach, które Cię unikają, albo o tym, jak to jest smutno i źle na świecie.
Gdzie więc te cudowne skutki dragów?
Mi wydaje się raczej, że jesteś ćpunem, który ucieka przed sobą w świat używek i dorabia do tego filozofię na
@sorek: tacy jesteście oświeceni po tym LSD a nawet prostego komentarza nie rozumiecie.Podczas kiedy ja piszę o psychicznym uzależnieniu,Ty o tym,że psychodelik ten nie wywołuje fizycznego.Amfa też nie,ale psychiczne funkcjonowanie w końcu zaczyna zależeć od jej kolejnej dawki.Co z tego kiedy swoje horyzonty musicie poszerzać wspomagaczami? To żaden argument,że po tripie umysł potrzebuje odpoczynku więc nie ma mowy o uzależnieniu,skoro kolejne przemyślenia znów oprzesz na narkotyku.
Nie rozumiem też co w
@kurkuma: ale nikt nie mówi że to jest wymagane. Można i nawet trzeba samemu dochodzić do większości rzeczy lsd ma tylko pomagać i rozszerzać horyzonty. Pewno że można łódź zbudować za pomocą kamienia przecież tak robili nasi przodkowie - mimo wszystko - użycie młotka wydaje się być czasem sensowne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie chodzi o to by biegać z młotkiem i używać go do wszystkiego,
@sorek:

Straszny strach uzależnienie wyzwala wśród ludzi.. Jakby co najmniej byli słabi psychicznie i nie mogli sobie z uzależnieniami poradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czyli jednak uzależnia? a jeśli nie to nie powtarzaj brania.
563218: Dziwię Ci się, że opisujesz to doświadczenie na forum publicznym. Po co? Nie spodziewales się takich reakcji? Pograzasz ludzi jeszcze bardziej w ich zawezonym polu widzenia, bo oni zawsze będą wiedzieli tylko to co występuje w ich świecie. Zawsze będziesz dla nich cpunem, bo to co mówisz to tylko słowa. Jeśli chcesz porozmawiać z ludźmi którzy wiedzą, to idz na forum tematyczne a nie na mirko. Szkodzisz tym wszystkim, pogrążasz