Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sokytsinolop: Dobrze że Gruszka sherif ma bana bo by już dzwonił po policje. Patologią to jest kryminalizowanie społeczeństwa, bagiety podnoszą statystyki a jak zobaczą prawdziwą gangsterkę do większość zielonka dupa cicho. Zalegalizować wszystko a kasę która idzie na sONdowe i policyjne K przeznaczyć na pomoc uzależnionyma. Poczytajcie sobie jak Szwajcarzy walczą z dealerką i uzależnieniem od hery jesteśmy w dupie i żyjemy w ciemnym państwie gdzie wóda i szlugi są ok
A.....n - @sokytsinolop: Dobrze że Gruszka sherif ma bana bo by już dzwonił po policj...

źródło: comment_cRF0uXYb436KqIhZQJFUaMviV8M18z8m.jpg

Pobierz
@sokytsinolop: #!$%@?.Spoko,skoro pomaga Ci LSD,chcesz to bierz,ale nie mów że nie jesteś uzależniony od czegoś od czego uzależnione jest Twoje zachowanie.Wiem,że banał ale za każdym razem drażni mnie takie zestawienie:"dzięki jestem taki i sraki,ale będę chciał to nie będę brał.A w ogóle to nie jestem uzależniony."To w jakim celu bierzesz? W tym,żeby uzyskać określone zachowanie,uzależnione właśnie od lsd.
@sokytsinolop: jeden z wartosciowszych wpisow na mirko. Sam kiedyś ścierałem sie bardzo z sobą po ciężkim przejściu jakim jest śmiertelne potracenie człowieka. Szczegóły nie ważne ale postawiłem wszystko na jedna kartę, a konkretnie znaczek. Albo sie odkręcę albo jakoś sobie to ułożę w głowie. Ułożyłem i żyje, ale nie popieram pisania w takiej formie jak Ty OP. Przeciętny czlowiek od takiej kuracji tylko pogorszy swoj stan.
@sokytsinolop: już się zlecieli ignoranci traktujący psychodeliki jak amfetaminę :D
polecam trochę poczytać, LSD to, przy odpowiednim "set and settings", jeden z najbezpieczniejszych narkotyków, wywołujący tripy w których własny umysł widzisz za pomocą obrazów, dźwięków, zapachów etc., strasznie pouczające i uświadamiające doświadczenie.
Choć z microdosing bym uważał, takie "poprawianie sobie życia" może sprawić, że przestaniesz czerpać przyjemność z życia bez tego, w przeciwieństwie do np. comiesięcznych tripów, to już może psychicznie