Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sokytsinolop: Nie czytałem jeszcze komentarzy bo trochę tego jest, ale przed lektura chciałem pogratulować zdrowego podejścia do tego tematu i w ogóle takiej formy rekreacji. Nie przyznawaj się nikomu oprócz dobrych znajomych, bo sprawiają wrażenie że hehe ciekawe anon, ale swoje myślą. Jak tylko myślą to pół biedy.
OP: @crystaldragon: nigdy nie miałem.
@piterello: nic nie będzie, będę dalej żył swoim życiem. Miałem kilkutygodniowe przerwy, i to nie przymusowe, i funkcjonowałem normalnie. To co czyni mnie lepszym, według mnie, człowiekiem, to wszystkie przemyślenia i wnioski wyciągnięte z tripów, nie samo poczucie bycia na tripie. Nie tęsknię za ciekawymi wizualizacjami, zagubieniem się w przestrzeni, powtarzającymi się geometrycznymi schematami, żywszymi kolorami, falowaniem świata.
@Tygrys92: @Izdeb: darknet
@
Przy przerwach trwających kilka tygodni nie miałem myśli o nagłej potrzebie "naćpania się". Ba, nawet od miesiąca nie spożywałem "swojej tajemnej mikstury", bo po prostu uważam, że już jej nie potrzebuję - na tyle potrafię siebie ocenić


@sokytsinolop: słuchaj.Już w pierwszym wpisie przyznałeś,że regularnie przyjmujesz LSD,opowiadasz o dawkach itd.Po drugie czym jest miesiąc od ostatniego tripa wobec wcześniejszych przerw o tym samym okresie czasu,by z całą pewnością stwierdzić,że już do tego
@sokytsinolop: Jak przyjmuje sie uzywki regularnie, to jest sie uzaleznionym - ciekawe, czy potrafilbys sie tak ot z tym pozegnac.. Zrob taki eksperyment. To po pierwsze.

Po drugie, to smutne, ze takie efekty mogles osiagnac tylko za pomoca jakichs substancji chemicznych. Przeciez da sie je rowniez osiagnac przy uzyciu dobrej woli, przestawienia sie zupelnie swiadomie - wystarczy tylko chciec...

Substancje chemiczne, raz przyjete, pozostawiaja dlugie slady w organizmie. Nie ma tak,