Wpis z mikrobloga

@Pertaseth: spal go!
@Dutch: to co powiesz na to http://bi.gazeta.pl/im/fb/4f/12/z19199739Q,Grzegorz-Krychowiak.jpg Stylówa a'la ruski baron.
@Sq-bi: jak ty mnie dobrze znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dGustator: świetnie dobrany pod względem kolorów??? padłam. Tylko totalny laik zakłada buty dokładnie w takim samym kolorze jak spodnie i skarpety w takim samym kolorze jak płaszcz. Tak się nigdy nie łączy kolorów! Totalne bezguście.
@lucciola: gosc nie zna sie na stylu . Jezeli wybiera sie jeden jaskrawy kolor ubrania to druga czesc garderoby nie moze byc krzykliwa . Np : zielone spodnie ? - okej czemu nie - ale plaszcz wtedy zwyczajnie ciemny , czarny lub popielaty . To samo z butami - skrzatowi na drugim koncu tęczy je ukradł czy co ? Cylinderka mu jeszcze irlandzkiego brakuje i bedzie 100 % pajac .
@lucciola: nietuzinkowy dobór kolorów ale komponuje się bardzo dobrze, nie wiem skąd taka agresywna ocena… Akurat człowiek na zdjęciu ma gust i to bardzo dobry i doskonałe wyczucie własnego stylu. Gdzie wyczytałaś, że tak się kolorów nie łączy? To nie jest garnitur :) Nie zakłada to się białych skarpetek…
@lucciola: wg mnie nie jest źle, kolory zestawil całkiem fajnie jednak buty u skarpety mógłby zmienić. Wydaje mi się ze jest to spowodowane tym ze nie chciał użyć już większej liczby kolorów żeby nie wyglądać jak pajac