Wpis z mikrobloga

@dGustator: @Xizor: @ashardin: Wy na serio uważacie, że to jest gustowny strój? Przecież to nie ma nic wspólnego ze smakiem i z dobrym gustem! To pretensjonalne, kiczowate przebranie, w którym żaden element nie łączy się harmonijnie z całością. Zamiast tego stanowi zlepek kilku przypadkowych ciuchów, które łączy tylko to, że mają metkę od projektanta. Tyle że metka nie zastąpi wyczucia stylu, bo trzeba wiedzieć, jak dane rzeczy zestawiać, aby
Od oceniania czyjegoś ubioru śmieszą mnie bardziej tylko wszelkie zasady jak to ubrać się powinno na co dzień i że beżowe to do czegoś tylko, a niebieskie to nie do zielonego, bo w sumie nie wiadomo co. Nie mówię oczywiście o oficjalnych uroczystościach, gdzie te zasady wynikają już raczej z szacunku.
@lucciola: trochę infantylne podejście i nadal nie rozumiem skąd taki pretensjonalny i agresywny ton… Jeśli ktoś lubi ubierać się minimalistycznie i klasycznie to niech się ubiera - jak ktoś lubi żywe kolory i wzory to niech ubiera kolory i wzory. Jeśli ktoś lubi ekstrawaganckie podejście to niech ubiera futra. Po co to oceniać, do tego w formie zarzutów? Ważne, że jest ubrany estetycznie, ma dobrze dopasowane i czyste ubrania.

Poza tym
@lucciola: Loo ja to mam nadzieje, ze to zarzutka. Bo jak nie to wnioskuje po sposobie pisania, ze jestes #!$%@? ciężka w życiu. Ja rozumiem, ze mozes mieć sentyment do jakiegoś szeroko pojętego "oldschoolu" - spoko. Ale nie rób z tego wyznacznika dla wszystkich i do wszystkiego. A juz mówienie w tonie jedynej i oświeconej mądrości, ze czegoś sie nie łączy w ubiorze?a która to uniwersalna zasada o tym mowi? Rozumiem
@dGustator: w takim razie po co komentujesz mój wpis? Ktoś lubi oceniać, to niech ocenia, ktoś nie lubi, to niech nie ocenia i nie wtrąca się do czyichś ocen. Skoro Tobie wszystko jedno co ktoś nosi - nie widzę powodu, aby zabierać głos.
@lucciola: ja nie oceniam ubioru p. Krychowiaka :) Dyskusja zawsze jest dobra, a mnie zaintrygowało twoje podejście i nadal zastanawiam się co za tym stoi.

Świat byłby nudny, gdyby ludzie trzymali się utartych kanonów i starali się zadowolić swoim wyglądem każdego… Co jest do wszystkiego to jest do niczego. Krychowiak definitywnie czuje się dobrze w swoim ubraniu i tego mu można pozazdrościć, bo nieprzeciętny ubiór potrafi przytłoczyć zwykłego kowalskiego.
@lowca_twoich_starych: wyjątkowo elokwentna odpowiedź… Dziękuję, już nie mam wątpliwości :-)

@lucciola: swoją drogą zabawne jest też to, że wymieniłaś wyłącznie aktorów z czarno-białych filmów. Jak myślisz, czemu wszystkie ich garnitury są czarne lub szare? Clooney też ikoną stylu nie jest - nie raz nosił czarną koszulę do czarnej marynarki, do tego bez krawata.
Jeśli ktoś lubi ubierać się minimalistycznie i klasycznie to niech się ubiera - jak ktoś lubi żywe kolory i wzory to niech ubiera kolory i wzory. Jeśli ktoś lubi ekstrawaganckie podejście to niech ubiera futra.


@dGustator: Co? A co to ma do rzeczy? Ocenia się tu ubiór jaki się widzi a nie to co kto lubi.
@dGustator: "co za tym stoi" - dżizas ( ͡° ͜ʖ ͡°) ok, powiem ci co za tym stoi: wchodzę na www.pudelek.pl, czytam newsy ze świata celebrytów i natrafiam na artykuł o Krychowiaku. W duszy myślę: ku*wa, w co on się znowu ubrał? Klikam, wchodzę w artykuł, oglądam zdjęcia, odczuwam wewnętrzne zażenowanie i facepalm, naprawdę mi się ten strój nie podoba i uważam go za obciachowy. Pod wpływem
@lucciola: czarna koszula to jeden z największych faux pas jeśli chodzi o elegancję - jeśli jeszcze o tym nie wiesz, to naprawdę nie mam pojęcia skąd te twoje „zasady” mówiące o tym, co z czym można łączyć i do czego może pasować :)

Kolor oliwkowy w połączeniu z granatowym to według mnie świetne i bardzo oryginalne połączenie, dlatego jeszcze raz napiszę, że Krychowiakowi nie można odmówić stylu. Nie kopiuje bezmyślnie modeli