Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #pracbaza #kurier #coolstory

Wjeżdżam sobie na klatkę, ciemno jak #!$%@?, pukam do drzwi, słyszę pytanie: kto, odpowiadam że kurier że z paczką i że jest fajnie bo ciemno, drzwi się uchylają, nagle coś #!$%@? mi się pod nogi, wielkości większego psa, lekko owłosione na głowie, przestraszyłem się, mówię sobie co to #!$%@?, cthulhu?
Nagle zapala się światło, patrzę a to świnia, typ ma świnie w domu, mój mózg przestaje przetwarzać informacje, patrzę się na te świnię, ona patrzy na mnie, nie wiem co mam powiedzieć, patrze, ona merda ogonem, cieszy się jak pies. Umrę spełniony. Widziałem już wszystko
  • 40
bo zwierzęta działają instynktownie a nie dzięki inteligencji


@tehSpirit: Bzdura. Posługują się inteligencją, przecież ich mózgi są zbudowane i funkcjonują tak samo jak nasze. Tylko w prostszej formie, uboższej w wyższych funkcjach wynikających z rozmiaru kresomózgowia (jedyna rzecz, która nas wyróżnia). Ale jak najbardziej można wiele z nich nazwać inteligentnymi w pełnym tego słowa znaczeniu.
Tylko w prostszej formie, uboższej w wyższych funkcjach wynikających z rozmiaru kresomózgowia (jedyna rzecz, która nas wyróżnia)


Nie wyróżnia go nic poza tym jednym fragmentem mózgu (pomijam różne kwestie związane z wierzeniami)

@Elaviart: Ludzki mózg różni się też, choć może nie w tak oczywistej formie, pod innymi, również istotnymi względami. Niektóre nawet nie są jeszcze dobrze zbadane (jak chociażby rola gleju, którego człowiek ma dużo więcej od innych zwierząt). W porównaniu