Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #pracbaza #kurier #coolstory

Wjeżdżam sobie na klatkę, ciemno jak #!$%@?, pukam do drzwi, słyszę pytanie: kto, odpowiadam że kurier że z paczką i że jest fajnie bo ciemno, drzwi się uchylają, nagle coś #!$%@? mi się pod nogi, wielkości większego psa, lekko owłosione na głowie, przestraszyłem się, mówię sobie co to #!$%@?, cthulhu?
Nagle zapala się światło, patrzę a to świnia, typ ma świnie w domu, mój mózg przestaje przetwarzać informacje, patrzę się na te świnię, ona patrzy na mnie, nie wiem co mam powiedzieć, patrze, ona merda ogonem, cieszy się jak pies. Umrę spełniony. Widziałem już wszystko
  • 40
@Notabene: Świnie wbrew pozorom wcale nie są brudaskami. Bardzo lubią być czyste i przeszkadza im życie w brudnych klatkach, ale gdy nie były nigdy czyste, to tego nie odczuwają. Muszą załatwiać się pod siebie i tam spać.
Jak weźmiesz malutkiego prosiaczka do domu, wykąpiesz go, to jest w stanie nauczyć się czystości szybciej niż szczenię. Lubią też bardzo drapanie za uchem i po brzuszku, szczególnie panie. Panowie preferują też drapanie po
@Twinkle: Masz w domu świnie zamiast kotów?

Robiliśmy kiedyś duże party w Puszczy Białowieskiej. Wynajęta hancjenda, kulig, ognisko, wieprz z różna, a że kolegi rodzice meli fermę około tysiąca świnek to prosiak miał być od niego.
Zajeżdzamy go odebrać, a kolegi ojciec zaprowadzil nas do obory i mówi:
"Ten w kącie jest chory i jego godziny są już policzone. To wasz."

Ps.Smakował jak zdrowy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Elaviart: I to tylko tej najbardziej powierzchownej! Co nie zmienia faktu, że się oczywiście zgadzam co do podobieństwa człowieka do innych zwierząt, szczególnie tych bardziej rozwiniętych, i na pewno nie należy im odmawiać inteligencji, częściowej świadomości czy możliwości cierpienia.