Wpis z mikrobloga

Jak dieta, to dieta ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez 1,5 miesiąca prawie 10 kilo w dół i bardzo satysfakcjonujące spadki centymetrów w obwodach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziś na obiado-kolację kurczak w przyprawach z warzywami z piekarnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
#chwalesie #oswiadczenie #gotujzwykopem #zyciejestpiekne #jestemzsiebiedumna
GoSiulKa - Jak dieta, to dieta ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez 1,5 miesiąca prawie 10 kilo w dół i ...

źródło: comment_xInD3o2RzeyC7hNwg4ZvaSirAmAlkpWs.jpg

Pobierz
  • 59
@Pro-Xts: @Emigrant_Ekonomiczny Oj Mirki, nie kłócić mi się tutaj, zgoda ma być ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ważne, że ogarniacie temat zdrowego odżywiania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziekuję za słowa wsparcia i dodam, że chleb zacznę jeść dopiero jak dojdę do wagi w której szłam rodzić swoją pierwsza córke, czyli 53 kilo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Emigrant_Ekonomiczny: Widać różni nas bardzo poziom metabolizmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Póki co pewne produkty są dla mnie zakazane i wiem, że póki nie osiągnę celu, nie wolno mi ich jeść...a za chlebem to nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam, więc mi go nie brak.Gotowany kalafior czy brokuły są dla niego idealną alternatywą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kociorek: Nie, bo to nie tyle dieta, co zmiana sposobu odżywiania.Nie ważyłam aż tak dużo, by mieć problemy ze skórą.Utrata 10-15 kg w ciągu kilku miesięcy nie musi przynieść pogorszenia stanu skóry jeśli odpowiedni się o nią dba.Ja 2-3 razy w tygodniu stosuje pilling z kawy, chińskie bańki i body wrapping. Nieskromnie przyznam, że efekt jest rewelacyjny...oprócz biustu oczywiście, bo on składa się głównie z tkanki tłuszczowej, której ilość w moim
no i dużo białka, bo podstawą jest dieta Dukana ( ͡º ͜ʖ͡º)


@GoSiulKa: a potem trzeba szukać dawcy nerek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak na marginesie, podstawa to
a) nie łączenie węglowodanów z tłuszczami;
b) rozbujanie metabolizmu poprzez dostarczanie posiłków w małych porcjach co określony czas;
c) spożywanie węglowodanów o niskim IG (dieta montignaca);
d) chyba najważniejsze, zmiana sposobu żywienia nie traktowana
@wygibus: Dzięki za dobre rady, ale ten temat mam tak dokładnie opracowany, że nie jesteś w stanie mnie zagiąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Póki co nie jem węglowodanów, a tłuszcze w minimalnej ilości.Posiłki w małych porcjach co jakiś czas powodują u mnie przyrost wagi, wiec to sie u mnie nie sprawdza...cóż..taki metabolizm....
Zastanawiałam się nad każdą dietą/sposobem zmiany odżywiania i świadomie wybrałam ten. Dukan nie jest szkodliwy
cóż..taki metabolizm....


@GoSiulKa: więc czas go rozkręcić, np kawą bulletproof na śniadanie, dodatkami chili, cynamonu do potraw,
może jakąś aktywnością fizyczną.
Jak biegam, jem wszystko na co mam chęć, generalnie dużo węgli. Gdy mam okres roztrenownia przechodzę na tłuszczówkę, dla mnie rewelacja.
@wygibus: Nie w moim wieku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja codziennie 14 km na rowerze i konkretna praca fizyczna.Chili jest dla mnie nie do przyjęcia.Węglowodanów na razie nie mogę, bo w tej kwestii organizm jest mocno wyposzczony, więc od razu zobaczę to na wadze.Wiesz, każdy powinien dietę/sposób odżywiania dobrać do siebie i swojego trybu życia.Ja się w dukanie bardzo dobrze czuje, bo nie liczę kalorii i jem