Wpis z mikrobloga

Jak dieta, to dieta ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez 1,5 miesiąca prawie 10 kilo w dół i bardzo satysfakcjonujące spadki centymetrów w obwodach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziś na obiado-kolację kurczak w przyprawach z warzywami z piekarnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
#chwalesie #oswiadczenie #gotujzwykopem #zyciejestpiekne #jestemzsiebiedumna
Pobierz GoSiulKa - Jak dieta, to dieta ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez 1,5 miesiąca prawie 10 kilo w dół i ...
źródło: comment_xInD3o2RzeyC7hNwg4ZvaSirAmAlkpWs.jpg
  • 59
@GoSiulKa: broń Panie Boże, to co pisałem to nie chęć narzucania czegokolwiek. Jak się dobrze czujesz na tej diecie, a tym bardzie wnioskuje po tym co piszesz, że masz pojęcie na jej temat, to jak najbardziej ok. Uśmiechu swego nie musisz mi pokazywać, bo wiem co czujesz. Przechodziłem to samo. Jeszcze dwa lata wstecz ważyłem 96kg, dziś 72. Wiekowo cóż, 38lvl.
Pozdrawiam.

więc od razu zobaczę to na wadze

z tym
@wygibus: Gratuluję ! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet nie marzę o stracie 24 kg, bo niewiele by ze mnie zostało, a podobno niebiescy lubią krągłości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja 47lvl, ale nie mów nikomu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GoSiulKa: Wygląda mniamuśnie ʕʔ Jak już się przyzwyczaisz do dobrego i przede wszystkim zdrowego żarcia, to już nigdy nie włożysz do michy tłustego syfu :) A woda będzie smakowała jak ambrozja! Masz szanse nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzterySiedem: Wydrukuję Twoje słowa w 3D, oprawie w ramki i powieszę nad wyrem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak mi mów, tak mi dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki Mirki kochane za wsparcie ...szkoda, że żadna Mirabelka się nie wypowiedziała, bo zdanie różowych jest dla mnie równie ważne...( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matrio: Co? 4 kg w tydzień? 1 kg tłuszczu to około 8k kcal. Dajmy że potrzebujesz 4k kcal dziennie (normalny człowiek 2-2.5) czyli jedząc równe 0 kcal dziennie, oraz ostro ćwicząć żeby spalić te 4k kcal dziennie, spaliłbys w tydzień i tak 3,5 kg. Podziwiam. Zero jedzenia przez 7 dni i przynajmniej 2-3 siłki dziennie, lub po 2 godziny ostronego basenu dziennie. Jak to zrobiłeś?
A może zwyczajnie... odwodniłeś się w
@Loloman: kilogramy spadły, a odwodnić się nie odwodniłem. W samej pracy piję 2-3 litry płynów, głównie wodę. Teraz jestem w pracy, rano jak będę w domu napiszę dokładnie jak wyglądała dieta ;)
@matrio: Ja wiem jak wyglądała dieta. Musiałeś równe 0 kcal jeść i tak jak napisałem, spalać ogromne ilości kcal, czyli np bardzo ciężka praca na budowie przez 8 godzin dziennie. Oczywiście jedzać z 1000 kcal, musiałbyś dodać kolejne 1-2 godziny na siłce lub basenie dziennie.
2-3 litry płynów to wcale nie tak dużo przy diecie... Tak czy siak - realnie, fizycznie, chemicznie i matematycznie jest niemożliwe to co napisałeś (no chyba
Byłem na diecie 1000 kalorii.


@Minetqa: przykład z dzisiaj,moje śniadanie:

- Kawa z mlekiem +słodzik 70kcal
- jajecznica z 4 jajek z cebulką ok 400kcal
- 2 średnie kromki chleba z masłem 250kcal

Ponad 750kcal na jeden posiłek!!!!!!!!!!!!! a Ty opowiadasz że cały dzień na 1000Kcal i na rowerze jeżdzisz :(

Kalorie licze programem MyFitnesPall i sprawdza się, przyjmuję 2200Kcal dziennie i chudnę, przy lekkiej pracy i 0 sportu 9kg w
Zmień pieczywo na ciemne


@Minetqa: Najwięcej ludzi się na tym oszukuje, 90% ciemnego pieczywa jest teraz produkowana przy użuciu karmelu więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten mój kolega Romek właśnie jest na takiej diecie i grubnie i mu za #!$%@? nie przegadasz bo w internetech jesdt że ciemny chlebek jest fit.
@Emigrant_Ekonomiczny: Tak szczerze - miesiąc żyłem na diecie 800 kcal dziennie. Mój dzień wyglądał tak:
Serek wiejski lekki + pomidor to z 200 kcal (zastępczo i bardzo rzadko jakieś pieczywo 1 kromka + warzywa żadnego masłą itp, lub zwyczajnie 1 parówka + pomidor). Picie kawy bez cukru i mleka, lub herbaty, oraz woda. Na obiad kawałek mięsa i surówka - około 600 kcal. I... tyle :D Czasami nie jadłem obiadu, w