Wpis z mikrobloga

@wybitny_analityk:
jej głos. pisało się świetnie, ładna, zgrabna. ale na żywo starałem się nie dopuszczać jej do głosu, bo uszy mi krwawiły. po kilku tygodniach z przykrością powiedziałem jej, że musimy się rozstać, bo nie mam czasu na związek (co się mijało z prawdą, ale musiałem coś wymyślić, żeby kompleksu nie dostała) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wybitny_analityk: 1. Mówił jeste zamiast jestem,
2. Wysyłał co miesiąc kwiaty z liscikiem i czulam się "przytloczona",
3. Bo byl mlodszy o dwa lata,


To chyba te najgłupsze powody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wybitny_analityk: Moze to nie zerwanie,bo parą nie byliśmy,ale przestałem sie z jedną spotykać bo jej śmierdziało z buzi. Ogólnie ładna,zadbana dziewczyna, a z gęby jej jechało jak nie wiem. Nie potrafilem sie z nią całować w pewnym momencie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miała pare popustych zębów z tyłu może dlatego.
  • Odpowiedz
@imsure: 1-3 faktycznie dosyć głupie. Właśnie wydaje mi się, że to różowe celują w głupich powodach. Jakiś szczególik, jeden błąd może #!$%@?ć całą konstrukcję. Mój przykład (powód zerwania - płaski tyłek) jest własnie taki "babski", że aż się wstydzę do dziś a minęło wiele lat.
  • Odpowiedz
@wybitny_analityk: Zerwalem z laska po pierwszej probie pocalunku z jezyczkiem. Wiecie, jest ten moment, rozchylacie usta, wpuszczasz anakonde, a tu zero reakcji xD No nic, pusta odchlan. Szukasz, probujesz zmusic do reakcji, nic...
  • Odpowiedz
  • 50
2. Wysyłał co miesiąc kwiaty z liscikiem i czulam się "przytloczona"
@imsure:
przynajmniej oszczedzilas mu popełnienia ogromnego błędu w życiu bo dla takich "przytłoczonych" szkoda marnowac tak fajnego gościa. im potrzeba dobrego macho (czytaj damskiego boksera) który szybko leczy z roznych przytloczen:)
  • Odpowiedz
To było 7 lat temu, dostałem w grze online 3x exp na tydzień za to, że wróciłem do gry (dużo wcześniej grałem i wydawałem hajs na grę) po długiej przerwie.
Nie miałem czasu się spotykać, nawet nie zerwalismy, urwał się kontakt. Teraz uważam że to głupie, fajna była itp, ładna, inteligentna, ogólnie w moim typie, ale w gimnazjum jednak byłem mocno into MMO
  • Odpowiedz