Wpis z mikrobloga

Jedna panna z którą się spotykałem była mega ładna ale jej ciuchy śmierdziały tak jak śmierdzą stare pociągi takie obsikane itp. Od razu odechciało mi się wszystkiego.
  • Odpowiedz
@wybitny_analityk: Była biedna jak mysz kościelna, a przy tym nie pozwalała mi nigdy za nic płacić i nic jej kupić "bo to by uwłaczało jej godności". Nie mogliśmy pójść do żadnej z moich ulubionych dobrych restauracji, kina, teatru, w ogóle nie mogliśmy nigdzie pójść ani nigdzie pojechać za miasto. Ja lubię się gdzieś wyrwać czasem, ale samemu gdy ma się dziewczynę to totalnie bez sensu.

Przychodziła do mnie patrzeć jak
  • Odpowiedz
@wybitny_analityk: Ok, obiecałem wcześniej, że napiszę swoją historię także jedziemy.

Znacie pewnie ten typ dziewczyn, które obrażają się na wszystko, stroją fochy. Z tamtym różowym było tak, że nawet po fajnym dniu spędzonym razem wracając do domu zastanawiałem się co się teraz spieprzy. No bo przecież spieprzyć się musi (ogólnie to byłem pewien, że związek = wieczne niepokoje, wieczne zmartwienia, brak wewnętrznego spokoju, czyli to była dla mnie normalka, z tego błędnego myślenia wyrwał mnie w końcu mój obecny różowy, który jest już moją żoną). Z tamtym różowym spędziłem 2 lata, ale fakt faktem cały czas się użeraliśmy się ze sobą - i uczciwie, wiem, że nie było w tym mojej winy. Ot po prostu #!$%@? umysłowy.

Tak naprawdę to były dwa rozstania, więc będą i dwie historie, bo po pierwszej postanowiłem jeszcze spróbować, ale wyszło jak wyszło. Obie sytuacje sprzed paru lat i obie mają nawet nazwy
  • Odpowiedz
@wybitny_analityk: Zerwałem z dziewczyną chociaż długo razem nie byliśmy ledwo 4 miesiące.Nie wiedziała kim jest Denzel Washington,Samuel L. Jackson,Robert De Niro czy Al Pacino.No #!$%@? jak można być z osobą która nie zna takich aktorów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz