Wpis z mikrobloga

@wybitny_analityk: kiedyś zostawiłem dziewczynę, bo była małomówna ( ͡° ʖ̯ ͡°) (nie odzywała się praktycznie wcale) [na pocieszenie powiem, że wkrótce potem żałowałem tego strasznie, bo uświadomiłem sobie, że to jednak idiotyczny powód. Od tamtego dnia nie pozwoliłem by jakakolwiek dziewczyna przeze mnie płakała. Po dziś dzień mam wyrzuty sumienia.]
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: To że uciekłaś do szkocji bo chociaż tam jesteś ładna i masz dość atencji to twoja sprawa całe mirko nie musi wiedziec ' HURR DURR JESTEM ZE SZKOCJI HELOU''
A co do tematu, czemu ktoś komu coś nie pasuje jest nazywany stulejką hm? Od 3 lat jestem żonaty i jakoś nie wydaje mi się to stulejarskie:)
  • Odpowiedz
w liceum na bursowym ognisku siedzialem z dziweczyna, poszedłem z kolega i 2 koleżankami na chwile obalić litra i jakoś tak się potoczyło ze o niej zapomniałem i nie wróciłem nad to ognisko. to była ciekawa noc jedna z dziewczyn złapała zgona i zygala pod prysznicem a kolega przechodził z pokoju do pokoju po parapetach na zewnątrz budynku krzycząc ze jest batmanem a to 2 piętro było :) a no z ta
  • Odpowiedz