Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jestem tu nowa. :)
Mój znajomy miał tutaj konto ale dali mu bana i gdy zakłada nowe dają mu kolejnego. Wcześniej go nie banowali tylko jak dodał ten poniższy obrazek, troche to dziwaczne. Sama jestem skłonna do poglądu że świat stworzył Wielki Artysta, dowodów jest bez liku. :) Postanowiliśmy że założe swoje pierwsze konto i to ja będę prowadziła tutaj działalność luźno skłaniającą do przemyśleń i od czasu do czasu wrzuce czy to ten czy inny obrazek. :-) Pozdrawiam :) Wrzucam wcześniejsze pytanie które zadawał mój znajomy:
Ile miliardów lat trzeba postrząsać pojemniczkiem z żelkami, żeby żelki ustawiły się w odpowiedniej kolejności kolorystycznej?

#ewolucja #biologia #nauka #ciekawostki
natasza_k - Cześć mirki, jestem tu nowa. :) 
Mój znajomy miał tutaj konto ale dali m...

źródło: comment_6rlv3izk91FWvWB1eLfABFQ0lLZmfzIj.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś tutaj dodał obrazek który daje do myślenia i dla jednej i dla drugiej strony "konfliktu".
Wierzący chcieli dowalić ateistom, ateiści chcieli dowalić wierzącym.
Ateiści MYŚLĄ że żyjemy przez przypadek, ludzie wierzący WIEDZĄ że to wszystko jest stworzone przez Boga.
Według mnie i jedna i druga strona jest siebie warta. Skoro ci pierwsi myślą, ale nie są pewni, to zapewne zakładają jakąś inną opcję?
To pytanie kieruję do ludzi z tagu #
Wykopowicz_Ryan - Ktoś tutaj dodał obrazek który daje do myślenia i dla jednej i dla ...

źródło: comment_7y9XPeAKt7rxK71xPQtimqkhbPZyFWkk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@natasza_k: Bardziej ciekawi mnie kwestia tego, ile miliardów lat trzeba będzie tłumaczyć kreacjonistycznym nieukom jak działa ewolucja, żeby zrozumieli, że ich porównania są bezsensowne.


@spatsi: słynna lewacka torerancja z ciebie wycieka xd
1 zdanie i jużad persona xd
otóż wiara w nauke siegającą miliardy wstecz to taka sama wiara jak wiara w kreacjonizm
  • Odpowiedz
@Aztek2201: O TY dwulicowy szczurze!

Uwielbiam beton umysłowy który odrzuca opis rzeczywistości bo

Ich teoria jest błędna ponieważ nie pasuje do rzeczywistości w której
  • Odpowiedz
Wcześniej go nie banowali tylko jak dodał ten poniższy obrazek, troche to dziwaczne.


@natasza_k: moderacja na wykopie to żart, ale bez przesady.
poza tym niezły troll bo dużo odpowiedzi i wpis jest w gorących, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@natasza_k: nie ma to jak zredukować bardzo skomplikowane zagadnienie


@paziu: ewolucja to wcale nie jest aż tak skomplikowane zagadnienie.
Mimo tego wielu ludzi jej nie rozumie. Często nawet ci co myślą, że rozumieją to tak na prawdę mają błędne pojęcia...
  • Odpowiedz