Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jestem tu nowa. :)
Mój znajomy miał tutaj konto ale dali mu bana i gdy zakłada nowe dają mu kolejnego. Wcześniej go nie banowali tylko jak dodał ten poniższy obrazek, troche to dziwaczne. Sama jestem skłonna do poglądu że świat stworzył Wielki Artysta, dowodów jest bez liku. :) Postanowiliśmy że założe swoje pierwsze konto i to ja będę prowadziła tutaj działalność luźno skłaniającą do przemyśleń i od czasu do czasu wrzuce czy to ten czy inny obrazek. :-) Pozdrawiam :) Wrzucam wcześniejsze pytanie które zadawał mój znajomy:
Ile miliardów lat trzeba postrząsać pojemniczkiem z żelkami, żeby żelki ustawiły się w odpowiedniej kolejności kolorystycznej?

#ewolucja #biologia #nauka #ciekawostki
Pobierz natasza_k - Cześć mirki, jestem tu nowa. :) 
Mój znajomy miał tutaj konto ale dali m...
źródło: comment_6rlv3izk91FWvWB1eLfABFQ0lLZmfzIj.jpg
  • 187
@natasza_k:

Nauka nie wyjaśnia wielu rzeczy, w wielu przypadkach tworzy się teorie w którą się wierzy do momentu aż nie znajdzie się coś lepszego do wierzenia.

Nauka nie potrafi wyjaśnić dlaczego w przyrodzie występują reguły, wszystko co tu piszecie to założenia, teorie, gdybania albo coś na zasadzie marzycielstwa.


Dawniej taką teorią był kreacjonizm, teraz lepiej wszystkie reguły wyjaśnia ewolucjonizm.
Dlaczego boisz się zgłębić zagadnień związanych z ewolucjonizmem.
Nie wiem czy dobrze
@plnk: Przestrzegano mnie że tu sporo chamstwa i takich odzywek ale nie wiedziałam że aż tyle. Szok. Chyba faktycznie usune konto. "Nie rzucaj pereł przed wieprze", bo wieprze się odwrócą i cie poturbują swymi racicami uciapanymi w błocie.
"Nie rzucaj pereł przed wieprze", bo wieprze się odwrócą i cie poturbują swymi racicami uciapanymi w błocie.


@natasza_k: xD natasza_k przyszła nam nieść kreacjonistyczny "kaganek oświaty" ale tu same wieprze, bo ktoś stwierdził, że robi #!$%@?ę z logiki i nie ma podstawowej wiedzy.
@Sierkovitz: Po co szczemisz ryja? Przecież to troll z najgłębszej jaskini, lepiej walnij jakiś własny wpis o ewolucji bo tutaj to szkoda klawiatury. Lepiej gadać z trollami od globalnego ocieplenia, bo oni na prawdę wierzą w bzdury od Korwina.
@Sierkovitz: Niestety nie dowiem się o co chodzi, bo nie mogę odpalić audycji, choć jak na szybko wpisałem gościa w google, to zainteresował mnie jedna z prac przy których robił:
META-ANALYSIS SUGGESTS CHOOSY FEMALES GET SEXY SONS MORE THAN “GOOD GENES.
Chciałbym o tym poczytać albo posłuchać tylko w formie bardziej popularnonaukowej.
@natasza_k: no i dokładnie tak masz, przypatrz się tej papudze, kolory nie są idealnie posortowane. Najgłupszy argument kreacjonistów, wierzących "Jaki to ten świat jest doskonały, idealny". Otóż nie jest, tylko twoje uproszczone, dychotomiczne myślenie nie potrafi tego zaakceptować.
Ile miliardów lat trzeba postrząsać pojemniczkiem z żelkami, żeby żelki ustawiły się w odpowiedniej kolejności kolorystycznej?


@natasza_k: Skoro jesteś taka refleksyjna, to powiedz mi ile lat trzeba potrząsać pojemniczkiem z żelkami, żeby powstał jakiś bóg? Może być twój, w którego wierzysz? :)
Bóg jako, genialny konstruktor i programista stworzył program, który działa bez jego udziału.

Dzięki temu, że wszystko, co stworzył działa na automacie, siódmego dnia mógł odpocząć


@aaadam91: Przecięz deizm to też tylko jedna z "interpretacji".