Wpis z mikrobloga

Dobra, wstępne plany się pojawiały na ostatnim i jeszcze wcześniejszym #katowicewykopparty, więc możemy przejść do konkretów.
Macie do wyboru dwa terminy - 12.03 i 19.03, oba dni to sobota, start ok godziny 18. Lokal wstępnie jest wybrany, na odpowiedź w sprawie rezerwacji mam poczekać do czwartku/piątku i wówczas już muszę znać konkretny termin, dlatego poniżej macie ankietę. Głosowanie do czwartku.

Lokal to Galeria Wzgórze, ten sam, w którym odbyło się ostatnie #bielskiewykoppiwo, z tym że tym razem byłoby to piętro. Wybór piw nie jest wielki, ale są smaczne i tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś ma lepsze propozycje odnośnie lokalu to proszę pisać.

Na początek spam tagami:
#bielskiewykoppiwo #katowicewykopparty #bielsko #bielskobiala #katowice #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice

+ poniżej spamlista, jak ktoś został zawołany dwukrotnie to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najlepszy termin na #<a href="#bielskiewykoppiwo">bielskiewykoppiwo</a>:

  • 12.03 36.2% (42)
  • 19.03 63.8% (74)

Oddanych głosów: 116

  • 67
  • Odpowiedz
@lukas2401: jak zajdzie taka potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawel_niki: uprzedzę go

@matra: zaznaczyłem 12, ale niestety nie mogę, bo BKS, więc odejmij jeden i dodaj do drugiej, bo nie zmienię.


@JestemZSosnowca: zagłosuję za Ciebie na 19, to będzie remis, a i tak gdzieś muszę oddać głos, żeby zobaczyć jakie są wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz