Wpis z mikrobloga

#zwiazki #truestory

tl,dr: moje małżeństwo zmierza do destrukcji

0. Nie bądź wypokowym programistą 15k
1. Przychodzi na świat Lidia
2. #rozowypasek zajmuje się dzieckiem
3. Tyrasz w robocie i po robocie na fuszkach 14/24h
4. Żona jest zmaltretowana opieką nad dzieckiem, ciągle ofuczona, przez pół ciąży i rok #seksowniebedzie
5. Ja nie wstawałem w nocy do dziecka bo też jestem skonany robotą
6. Inba - aby współponosić niedogodności dziecka
7. Zero fuszek, goła 1 pensja
8. Aha - dziecko mimo że mało je to kosztuje stosunkowo bardzo dużo - pieluszki, kosmetyki, lekarstwa, ubranka, ubranka, lekarstwa itp.
9. Brak pierwszy raz wspólnego urlopu
10. Standard życia jebs w dół
11. Inba nr 2 - jestem niezaradny, bo inni to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
12. Po półtorej roku żona chce do pracy
13. Inba nr 3 - co z dzieckiem
14. teściowa przez miesiąc z nami
15. Nie ma seksów
16. Żona szuka pracy oglądając seriale
17. Inba nr 4 (moja) teściowa out, siedzisz z dzieckiem, ja pracuje
18. Wyznała mi że popełniła błąd wychodząc za takiego nieogara jak ja
20. Nie ma dziecka, nie ma żony, nie ma teściowej (wróciła do swego domu)
21. Co ja tu #!$%@? robię (,)

Dajcie 3 plusy

  • 221
@Bozy_pomazaniec: To standard w większości związków, dziecko zmienia w zasadzie wszystko - niektórzy się odnajdują w nowej rzeczywistości a niektórzy nie. Dlatego śmieszą mnie jakieś dobre rady osób które nie mają dzieci dla osób które dzieciaki mają.
@El_Duderino: Nie dodałeś jeszcze ile czasu zajmuje Ci przyrządzenie makaronu do tego obiadu. Oczywiście nie podałeś również ile czasu zajmuje Ci wyselekcjonowanie eko jajek z Twojej eko fermy do Twojego makaronu. Nie wymagam od Ciebie abyś podał mi ile zajmuje Ci wyhodowanie odpowiedniego zwierzątka na to mięso do tego Twojego pysznego makaronu oraz ile zajmuje Ci wyłowienie ryb z Twojego stawu.
#!$%@? się o byle gówno, deprecjonujesz wiedze oraz efekt końcowy
Pobierz some1 - @El_Duderino: Nie dodałeś jeszcze ile czasu zajmuje Ci przyrządzenie makaronu...
źródło: comment_Y55nM4cYf3mgDMbHAYjnPbGNo9tLDZOb.jpg
@El_Duderino: wszystkie z wymienionych mnie przykładów przygotowuje max.do godziny.
Haczyk tkwi w tym, ze można kilka rzeczy jednocześnie robić.. w czasie gdy gotują się ziemniaki ogarniac mieso, a gdy będą się gotowac ziemniaki i smażyć się bedzue mięso można zrobić surowke.
Z sosem i makaronem tak samo-makaron można gotować w tym samym czasie,kiedy dusi się sos. Nie trzeba każdego elementu potrawy przyrządzać osobno i pilnowac.Nie ucieknie; )
Nie mowiny tutaj zresztą
widzę, że się #!$%@? do każdego, kogo wpis wzbudził w Tobie jakiekolwiek emocje. Już się uruchomiłaś? Nie jestem ekspertem tylko człowiekowi piszę jak ja to postrzegam i jak ja bym to zrobił. I wyprzedzając Twoje myśli to #!$%@? mnie to jak mnie nazwiesz i jak określisz mój stosunek do tej sytuacji. Elo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)


@ropppson: jakby cię to
najlepszy komentarz tu. sorry ze zły język dalej ale w życiu czasami jest ciężko i po prostu nawet jak srasz pod siebie trzeba dać radę. a to co OP pisze to spodkały ich "niedogodności" w postaci dziecka i małżeństwo się posrało.........


@KwadratowyPomidor: nie lubię tekstów o "sraniu" :)
Gdyby ta para miała 50% moich problemów to ich związek rozpadłby się po 5 minutach od znajomości. A tak poważnie, otrzeć łzy i