Wpis z mikrobloga

#zwiazki #truestory

tl,dr: moje małżeństwo zmierza do destrukcji

0. Nie bądź wypokowym programistą 15k
1. Przychodzi na świat Lidia
2. #rozowypasek zajmuje się dzieckiem
3. Tyrasz w robocie i po robocie na fuszkach 14/24h
4. Żona jest zmaltretowana opieką nad dzieckiem, ciągle ofuczona, przez pół ciąży i rok #seksowniebedzie
5. Ja nie wstawałem w nocy do dziecka bo też jestem skonany robotą
6. Inba - aby współponosić niedogodności dziecka
7. Zero fuszek, goła 1 pensja
8. Aha - dziecko mimo że mało je to kosztuje stosunkowo bardzo dużo - pieluszki, kosmetyki, lekarstwa, ubranka, ubranka, lekarstwa itp.
9. Brak pierwszy raz wspólnego urlopu
10. Standard życia jebs w dół
11. Inba nr 2 - jestem niezaradny, bo inni to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
12. Po półtorej roku żona chce do pracy
13. Inba nr 3 - co z dzieckiem
14. teściowa przez miesiąc z nami
15. Nie ma seksów
16. Żona szuka pracy oglądając seriale
17. Inba nr 4 (moja) teściowa out, siedzisz z dzieckiem, ja pracuje
18. Wyznała mi że popełniła błąd wychodząc za takiego nieogara jak ja
20. Nie ma dziecka, nie ma żony, nie ma teściowej (wróciła do swego domu)
21. Co ja tu #!$%@? robię (,)

Dajcie 3 plusy

  • 221
@Bozy_pomazaniec: znam podobne historie. u mnie różowy ogarniał, że muszę pracować na trójkę, a teraz będąc w pracy sama widzi że praca to nie tylko mirko i przychodzą czasami terminy, odpowiedzialność, grube nadgodziny.
u nas młody do przedszkola, teściów unikamy jednych i drugich bo młody zaczynał cudować w ich obecności.
mój znajomy ma teraz podobną sytuację + kilka innych grubych problemów na głowie, ale jeszcze się w kupie trzymają
(choć jak
@Bozy_pomazaniec: Z twojej historii wynika że wszystko wina #logikarozowychpaskow, co stanowi założenie szkodliwe.

Wbrew pozorom podejście
"Ja zarabiam na dwa etaty, ty bierzesz dziecko" jest dla faceta łatwiejsze, bo cały czas pozostaje w starym środowisku, wyzwania są te same i stres nie jest tak wysoki jak u kobiety która po raz pierwszy urodziła.
Tym bardziej że jeszcze "ja pracuję, więc do dziecka w nocy nie wstaję".

Z deka zabrakło wam
@graf_zero: poza tym przy takim układzie facet e końcu wraca do domu i choć chwile odpoczywa. Kobieta jest w robocie caly czas i jeszcze do tego musi się chlopem zająć...
Wiadomo, że to skrajna sytuacja juz ale jednak przy takim jednobiegunowym mysleniu"ja zarabiam ta ty zajmuj się domem i dzieckiem, mnie te sprawy nie intereduja"może do niej dojść. Poza tym w pracy są jakieś wyzwania, ludzie. A w domu? Placz i
@fenis: Problem w tym że on nigdy nie będzie miał tego za sobą.
1.Gówniak (wiem że to dziewczynka co się lidia, ale standardy wykopowe obowiązują :D)
2. była żona
3. alimenty
4. Co najgorsze - była żona Z PRETENSJAMI!.

Zupełnie inaczej jest jak się ludzie rozstają bo mi się style, cele, spojrzenia na życie zmieniły... A zupełnie jak się rozstają bo facet jest "niezaradny", "nigdy nie powinnam za ciebie wychodzić", "ty