Wpis z mikrobloga

#zwiazki #truestory

tl,dr: moje małżeństwo zmierza do destrukcji

0. Nie bądź wypokowym programistą 15k
1. Przychodzi na świat Lidia
2. #rozowypasek zajmuje się dzieckiem
3. Tyrasz w robocie i po robocie na fuszkach 14/24h
4. Żona jest zmaltretowana opieką nad dzieckiem, ciągle ofuczona, przez pół ciąży i rok #seksowniebedzie
5. Ja nie wstawałem w nocy do dziecka bo też jestem skonany robotą
6. Inba - aby współponosić niedogodności dziecka
7. Zero fuszek, goła 1 pensja
8. Aha - dziecko mimo że mało je to kosztuje stosunkowo bardzo dużo - pieluszki, kosmetyki, lekarstwa, ubranka, ubranka, lekarstwa itp.
9. Brak pierwszy raz wspólnego urlopu
10. Standard życia jebs w dół
11. Inba nr 2 - jestem niezaradny, bo inni to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
12. Po półtorej roku żona chce do pracy
13. Inba nr 3 - co z dzieckiem
14. teściowa przez miesiąc z nami
15. Nie ma seksów
16. Żona szuka pracy oglądając seriale
17. Inba nr 4 (moja) teściowa out, siedzisz z dzieckiem, ja pracuje
18. Wyznała mi że popełniła błąd wychodząc za takiego nieogara jak ja
20. Nie ma dziecka, nie ma żony, nie ma teściowej (wróciła do swego domu)
21. Co ja tu #!$%@? robię (,)

Dajcie 3 plusy

  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaja: Bo niestety większość wypoków uważa, że kobieta jest tylko od rodzenia dzieci i do niczego innego się nie nadaje, wiec jak odmawia, to jakim prawem? Widać nadaje się tylko do utylizacji.
  • Odpowiedz
Ludzie, jak to jego praca nie jest powodem że nie wstaje do dziecka? Pracuje 14h, człowiek strasznie się męczy po takiej harówie i jeszcze musi to odespać. Stara się dla dzieciaka jak najlepiej, żeby miało jak najlepszy komfort życia.
  • Odpowiedz
Czemu zdecydowaliśmy się na dziecko???! Po to założyliśmy rodzinę by mieć ... dzieci (w liczbie mnogiej) to naturalne


@Bozy_pomazaniec: Naturalne xD dobre, kisne z takich typów :D Naturalne zrobić gówniaka i #!$%@?ć sobie nim życie i małżeństwo a po drodze waginę żonie i w #!$%@? nerwów. Top kek. Dobrze ci tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: widzę, że się #!$%@? do każdego, kogo wpis wzbudził w Tobie jakiekolwiek emocje. Już się uruchomiłaś? Nie jestem ekspertem tylko człowiekowi piszę jak ja to postrzegam i jak ja bym to zrobił. I wyprzedzając Twoje myśli to #!$%@? mnie to jak mnie nazwiesz i jak określisz mój stosunek do tej sytuacji. Elo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zacznijcie się modlić w intencji uratowania małżeństwa, możecie też pójść do poradni rodzinnej albo chociaż do zaufanego kapłana.


@Czlowiek_i_ludz_zarazem: No wybacz, ale #!$%@?ąłem na cycki xD Na prawdę porównujesz poradnię do szamana który wierzy, że zamienia wodę w wino i ziomka chodzącego po wodzie?
  • Odpowiedz
@Bozy_pomazaniec: Porozmawiajcie. Tu nie chodzi o jakiś zasrany honor czy Bóg wie co. Tu chodzi o przyszłość (i zdrowie psychiczne) DZIECKA, które nie ma w ogóle nic do inby, która się #!$%@?ła między Wami. Uświadomcie to sobie (sobie).
  • Odpowiedz
@Bozy_pomazaniec: proponuję https://www.youtube.com/watch?v=O6U65V_TP0g
Jakoś moja mama dała radę dwa gowniaki, 3 lata różnicy ojciec od rana do nocy #!$%@? nic nie mieli po malu do wszystkiego doszli sami, ojciec z racji tego żeby odciążyć mamę zawsze nas myl wieczorem i lubi gotować to gotował na 3 dni zawsze i spokój mama zazwyczaj wstawala skoro do pracy nie chodziła to co miała robić oh wait, nie żyła w dzisiejszych czasach i
  • Odpowiedz