Wpis z mikrobloga

@bobbyjones: Fajnie, po 2 godzinach przeglądania Wykopu jako zielonka już sobie wyrobiłeś opinię o Wykopie. Poszukaj głębiej o wojnie karaczana ze społecznością Wykopu i kto tak na prawdę lubuje się w szkalowaniu papieża. A o Twoim akcie strzelistym dla TW Bolek nie będę się wypowiadał.
@waga2591: Odnoszę, że kierownica z prawej strony i jazda lewą stroną zrobiła swoje. Rozliczenia Lecha Wałęsy ze swoją przeszłością, czyli stanąć w szranki z prawdą, pragnie przeszło 80% Polaków. Był taki gość niejaki Sun Tsu, gdzie wymienia, dezinformację , opartą cząstkowymi prawdami, jako jeden z elementów strategi zwycięstwa. Polecam
@baletny: hmm, skoro tak łatwo ustawiasz, ze wszystko ma wymiar biało-czarny, obawiam się, że nad Tobą nigdy nie świeci słonce. Nie bardzo rozumiem,co ma z Kiszczakiem wspólnego L. Kaczyński, bo z Wałęsą to wspólne miał tylko imię i ideał solidarności ale tej liberalnej ,a nie radykalnej.
@angie0103: Urodziłaś się w 1976 roku, stajesz po stronie Wałęsy, uważasz się za myślącą osobę i jednocześnie piszesz:

"Nie mamy prawa oceniać sytuacji w której nie byliśmy."

No to może nie oceniaj, bo kiedy Wałęsa donosił, to Ciebie też na świecie jeszcze nie było, a tutaj wyraźnie odpowiadasz się po jednej ze stron. Więc jak to tak - osoby, które tych czasów nie pamiętają i są krytyczne wobec Wałęsy nie mają
@luci69: która sondażownia zrobiła badanie ,że niby 80% Polaków tego chce? BO Wolaków jest tylko 19% ,młodziezy ma to głeboko gdzieś ,pokolenie 30-40 latków też ma inne problemy na głowie wiec skąd to 80% Polaków?
Te 80% Polaków to by chciało aby Szydło i Maliniak wywiązali się z obietnic-mieszkania ,wolna kwota od podatków ,pomoc frankowiczom ,emerytury itditd
@mikelson22: czytaj ze zrozumieniem!!!!
Nie oceniam sytuacji w której się nie znalazłam, nie oznacza odnoszenia się do niej po żadnej stronie!!!! Oceniam natomiast sytuację w której się znalazłam, czyli moje życie już dojrzałe. Dzięki L.W żyłam w wolnym kraju. Odzyskałam dom dziadków. Dziadek nie zdążył... zmarł na 4 zawał. Komuna zabrała mu firmę, dom... Wstyd mi dzisiaj za rodaków...