Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie! Dużo sił i zdrowia! I proszę nie przejmować sie bandą krytykujących Pana gówniarzy, którzy w obliczu spotkania z MO czy SB srali by w gacie ze strachu, a teraz czują się odważni wysyłając anonimowe hejty z internetu. To jest chichot historii, ze w wolnym kraju, który m.in. właśnie Pan nam dał, tchórze i dzieciaki, z zacisza swoich bogatych domków, przed ekranami markowych laptopów manifestują tą wolność wylewając nienawiść
@lechwalesa: Panie Leszku, Pan wciąż ma szanse zostać bohaterem Polski, ludzie Panu wybaczą bo zdradził Pan tych dobrych nie tych złych, a dobrzy ludzie wybaczają i Panu też wybaczą :) Jeżeli Pan się nie przyzna to teraz czy jak Pana już nie będzie ludzie i tak Pana osądzą, przyznając się odetnie się Pan od tego i poczuje lepszym człowiekiem, jest Pan już stary Pan tego potrzebuje z życie przecież jest tylko
@lechwalesa: A co mają powiedzieć ludzie, którzy wychodzili za tobą Bolek na ulice, strajkowali, walczyli z zomowcami, trafiali do więzień, nieraz tracili przy tym zdrowie, a dziś klepią biedę na głodowych rentach, albo emeryturach i nie mają nawet na chleb i na leki żeby ulżyć sobie w bólu, bo urazy z tamtych lat dalej dają o sobie znać? Oni to się dopiero czują zdradzeni i przez ciebie i przez całą tą
@lechwalesa: Ja myślałem - coś podpisał, a teraz mu dokopują, takiemu bohaterowi. Ale ten człowiek donosił na swoich kolegów i brał za to pieniądze. Niszczył potem tych wszystkich, którzy wiedzieli, co ma na sumieniu. Szczwany lis z chłopską mentalnością, zadufany w sobie - coś okropnego, że taki człowiek zbudował taki etos swojej osoby, i nie miał żadnych obiekcji! Wczoraj przysięgał jak na spowiedzi, dziś się przyznaje, bo nie ma wyjścia -
@lechwalesa: Tak przegrałem , ale tylko w tym miejscu gdzie prawie wszyscy uwierzyli że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie krótko ale była , i na krótko zostałem złamany .To nieprawda

Nie jestem w sanie jednak Was Przekonać Dziękuję zdradziliście mnie nie ja Was .Lech Walesa Bolek
@lechwalesa: Szanowny Panie Prezydencie! Wcale Pan nie przegral - Polska przegrala. Kaczynscy i spolka od lat mieszaja i wkoncu pokazali jaki naród jest slaby i bezmyslny. Niestey, nie udalo sie im ukrasc ksiezyc to teraz probuja nam ukrasc ostatniego Wielkiego Polaka. Bezlitosnie obrzucaja blotem ale na nich tez przyjdzie kolej. Karma Panie Prezydencie, Karma swoje zrobi. Jeszcze beda prosic o przebaczenie.