Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Nie wiem sam co powiedzieć nie wiem trzeba teraz to udowodnić czy to autentyczne dokumenty podpis ,,grafolog'' myślę ze Panu tez zależy na tym by udowodnić autentyczność dokumentów i niema co się tłumaczyć,, wiemmm ale nie powiem '' Prawda jest jedna i musi być jasne i oczywista przecież nosi Pan zawsze MATKĘ BOSKA wpiętą !!!!! nie może ciążyć sumienie lub zrzucić to z siebie Myślę ze lepiej się pokajać jeśli
@lechwalesa: Po co była ta współpraca? By dorobić? By polepszyć sobie poziom życia kosztem innych? I jeszcze te codzienne zmiany wersji. I kto Pana zdradził? Naród? SB? Może czas to zakończyć szczerym wyznaniem, bo dla przyszłych pokoleń to będzie Pan bolkiem, a nie liderem S. Jeszcze jest szansa.
@Liberman: @Liberman: @Liberman: @Liberman: a co pana obchodzi po co była współpraca? pan współpracował?Pan zapyta Cenckiewicza i Morawieckiego ,obydwaj wiedzą lepiej. Ja zyłam w tamtych laatch ,miałam do zcynienia z Mostowskimi i nie moge czytac bredni i tych obelg, a pan gdzie był wtedy ? Wyglada z wpisu ,że pan zazdrości wałęsie-ale człowieku Wałęsa jest i bedzie jeden!! Żaden Wolak tego nie zmieni.
@lechwalesa: Gdyby było tak jak mówisz i nic na ciebie poważnego nie mieli, to w momencie objęcia władzy powiesiłbyś ich jaruzela, kiszczaka, urbana (celowo z małej) itp za jaja. Zachował byś się jak mąż stanu i wtedy nawet gdyby coś na ciebie znaleźli, to podejrzewam mało kto by uwierzył. Zresztą nawet jeśli dałeś im słowo to czemu z nimi nie zagrałeś jak to mówisz "podwójnej gry", którą rzekomo prowadziłeś z komuną?
@waga2591: Naród powinien wiedzieć dlaczego LW współpracował. Zwłaszcza po Grudniu 70. Znając motywację można lepiej ocenić sytuację. I nie nie było mnie tak jak nie było milionów Polaków, którzy jednak chcą jednego - PRAWDY. I tylko tyle i aż tyle.
@lechwalesa: @baletny: Z prostej przyczyny. Kiszczak pomny tego, ze bez szkół, był całkiem inteligentnym gościem. Taka teza, ma prawdziwość chociażby taka, że nikt ze świecznika "Bezpieki" za nic nie beknął.Za Wałęsą, przemawia co innego, że mądrzejsi za niego decydowali, a on je tylko gorliwie wykonywał..i był według siebie " cwany w ch..."
@Liberman: @Liberman: my znamy prawdę tzn my którzy w tamtych latach musielismy miec z ubecją do czynienia ,słyszy Pan głosy Bujaka ,Lisa ,Bugaja ,Rulewskiego ititd my wiemy a Polacy w liczbie 19% Wolacy wierzą w Cenckiewicza i nic ich nie przekona nic i nikt wiec o co biega? Jaki kon jest każdy widzi i nie bedziemy sie z koniem kopać ,niech sie kopia sami a co do historii to kiedys
@luci69: wystarczy umrzeć i już jesteś dobrym człowiekiem. Tak jest teraz w sprawie kiszczaka, tak było w przypadku lecha kaczynskiego. Źli ludzie stają się dobrymi a dobrzy złymi - tutaj za przyklad podam JP2, na którego można znaleźć pełno materiałów na youtube autorstwa zwolennikow kaczynskiego.

jezeli stawiasz kiszczaka ponad walese to nie dyskutuje już z tobą. Poczekajmy spokojnie na dowody...
Czyli co od poczatku do konca byl marionetka. Wiedzieli ze z Polakami sie komunizm nie uda ludzie zaczeli sie buntowac to podstawli wytrenowanego szczura.