Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:
W tym roku kończę 40 lat, dzięki Panu spędziłam młodość w wolnym, demokratycznym kraju,
dzięki Panu wychowałam syna w wolnym kraju. Dziękuję Panie Prezydencie! <3
Jest nas więcej, myślących, nieoceniających sytuacji o których nie mamy żadnego pojęcia.
Jest nas więcej... NIECH PAN PAMIĘTA! Dziękuję raz jeszcze i... proponuję nie czytać komentarzy,
nie warto. Niestety takie to nasze społeczeństwo...

Słówko jeszcze do oceniających.
Ile macie lat? może byliście wtedy na świecie,
@lechwalesa:
Właśnie następny ,,wiarygodny" senator próbuje Bolka wybielić .
Prawda jest taka że władze wiedząc o powstających organizacjach walczących z aparatem żydo-komunistycznej władzy musiały zacząć kontrolować ten proces . Potrzebowali kogoś kto będzie łatwy do kontroli i manipulacji polskiego społeczeństwa. Wymyślili sobie postać przywódcy robotników i chłopów. I znaleźli. Słabego, tchórzliwego Bolusia który był z czasem stał się idealną postacią . Kimś w kogo naród uwierzył , utożsamił się z nim!
Będą chcieli wmieszać was w majdan, to zrobią to, bo wy się nie potraficie zastanowić, nad celem niektórych informacji, tylko robicie wszystko na hura.


@Glos_rozsadku_2015: jak byłem młody, to też tak myślałem; że "oni" debile, owczy pęd, a "ja" oświecony i ogarnięty. Prawda jest taka, że dla chcącego nic trudnego i przy odrobinie kreatywności każdy da się nabrać na manipulacje, więc nie kozacz zza monitora, bo nie różnisz się niczym od