Wpis z mikrobloga

Tak przegrałem , ale tylko w tym miejscu gdzie prawie wszyscy uwierzyli że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie krótko ale była , i na krótko zostałem złamany .To nieprawda

Nie jestem w sanie jednak Was Przekonać Dziękuję zdradziliście mnie nie ja Was .LW.
  • 430
  • Odpowiedz
@kajetan-donizowski: Lech Wałęsa to jest marka w Świecie nie do podważenia jestem za a nawet przeciw i to jest sens wszystkiego co dotyczy tego człowiek !!! to jest dokładnie mój charakter !!! ja toże w pewnym zakresie jestem toczka w toczkę identyczny ! za obronę konieczną ostatnio posiedziałem tochę... precyzyjnie dwa podbródki totalnie porozrywane po 70 szwów... ani jedno oko ani jedna tętniczka ani jedna krtań czy mózg; lekko odpryski jakiś
  • Odpowiedz
Jan1956 1 dzień 2 godz. temu
[Komentarz usunięty]
:(
A przecież Jan1956 zaproponował świetne rozwiązanie. Cytat:
Całkowicie poważnie ! Jedyny sposób żeby się oczyścić to uroczysta przysięga na Krzyż Święty podczas np. niedzielnej Mszy Świętej. Bez problemu uzyska Pan na to zgodę Kościoła. Historia zna takie przypadki uroczystych ślubowań. Przestańmy się licytować ! Niech Pan stanie przed Bogiem w kościele i przysięgnie, że nigdy Pan nie donosił i nie brał pieniędzy od
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Szanuj czytelników, przeczytaj to co napisałeś zanim klikniesz "wyślij". Strasznie niechlujnie, chaotycznie i słabo stylistycznie. To jeszcze bardziej zraża do Ciebie.
  • Odpowiedz
@miczurino: Ale LW uważa, że nie donosił, więc dlaczego ma się przyznawać? Ile można to wałkować? Poczekaj na wznowienie procesu lustracyjnego albo chociaż ekspertyzy grafologów.
  • Odpowiedz
@widmo82: To nie ma znaczenia. Społeczność wykopkowa i tak jest skrajnie nieprzyjazna LW i innym, którzy mają inne poglądy niż tutejsza większość. Pieprzyć JKM, Partię KORWiN, Kukiz'15 i karakanów z PiS. :)
  • Odpowiedz
komitet


@komitet_figli: Nie, ale zauważ, że nie mamy na to wpływu :(. Nie wyjdziesz na ulicę i ich nie pogonisz. Nikt nie ma takiej mocy. Taka jest prawda. Ja patrzę na to z innej perspektywy. Z perspektywy zachwytu U.S.A. I co ? Każdy był zachwycony filmami, każdy był zachwycony blichtrem tego kraju, każdy wierzył w solidarność. A oni z solidarnością i z demokracją nie mają nic wspólnego. Taka jest prawda.
  • Odpowiedz