Wpis z mikrobloga

Murki,
mam oszczędzone około 100k zł i szukam pomysłu w co zainwestować te pieniądze. Myślałem żeby się trochę dokredytować z banku (mam zdolność na kolejne 100k), kupić działkę blisko osiedli i postawić garaże ale znaleźć coś ciekawego jest naprawdę ciężko.

Zwrot z inwestycji przewiduję w 6-7 lat. Interesuje mnie inwestycja, w której nie będę musiał za dużo przebywać oraz poświęcać czasu.

Jakieś pomysły? Z góry mówię, że komentarze typu "zainwestuj w siebie" albo "kup tone marichuaniny" sobie darujcie.

#pytanie #kiciochpyta #cebuladeals #inwestycje #inwestowanie #pieniadze
  • 145
@ripp1337 @tangerine_ @preditio @komitet_figli @chrystusie @blvck @BostonGeorge @plumkajacy_kalafior @projekt @qazqaz987987 @dGustator @uzamkniete @gozwei @ronnie_darco @zloty_wkret @masticker @smatthy @Krzy___ek @chauvinist @blachodachowka @rubytree @Edward_Bernays @QuDos @limestone @kysko @PanDzikus @geuze @ImInLoveWithTheCoco @gali20 @ludex @hard1 @dzejkob98 @m4kb0l @fuser @bigger @


Wołam wszystkich którzy udzielają się w tym wpisie ponieważ rozważam jeszcze jedną opcję, może ktoś z Was miał styczność z czymś takim.

Jest do kupienia działka, na której nic nie można wybudować ale można ją przeznaczyć
@Gnojowisko3000: zrób rozeznanie, czy w ogóle będzie zainteresowanie. Poza tym nie wystarczy kupić i postawić, bo na takie reklamy trzeba mieć odpowiednie zezwolenie - oczywiście jeśli nie mówimy o przyczepach z naciągniętymi banerami :) Na stojące, oświetlone bilboardy trzeba mieć działkę budowlaną.
@Gnojowisko3000: znam człowieka który miałdziałke usługową to wybudował chałupe i otworzyłtam szwalnie. Szył 1 sweter na tydzien a potem ogłosił bankructwo i zaadaptował "hale" do zamieszkania budynku i porobił ścianki działowe xd
@Gnojowisko3000: nie znam sie na branzy reklamowej. Musiała by być to jakaśdobra lokalizacja i zeby sie nie okazalo ze jest w planach modernizacja do drogi ekspresowej. Bo wtedy obsrają droge ekranami dźwiękowymi i będzie kicha. No chyba, że
dy reklamowe. Z tego co się orientowałem za taki duży, kozacki billboard można


@Gnojowisko3000: Jak dobre miejsce ( duży ruch ) 700-1000 spokojnie dostaniesz za reklamę, ale nie bierz pod uwagę netto, osoba fizyczna bez vat i 8% dochodowego. Dowiedz się czy można taki obiekt postawić bo sama działka trochę wtopa.
@Kowix: dozbierałem więcej kasy przez te 2 lata i kupiłem działkę blisko osiedla w centrum miasta. Aktualnie szukam wykonawcy na garaże ale z tym też średnio... generalnie kapitał 200k to sama działka, wykonanie garaży drugie tyle.

Ale wszystko idzie z planem mirku. A jak tam u Ciebie?