Wpis z mikrobloga

Moi drodzy...poproszono mnie abym Was poinformował o wynikach pierwszego dnia akcji zbierania na leczenie Pauliny...mojej córki chorej na Stwardnienie Rozsiane. Informuje Was, że na nasze prywatne konto wpłynęło około 1500 zł..natomiast nie mam pojęcia ile poszło na fundację...o tym dostanę raport 1 marca i na pewno Was poinformuję. Wczoraj ustaliliśmy z żoną, że za zebrane dotąd pieniądze wykupimy dla Pauliny profesjonalną rehabilitację u naprawdę dobrego osteopaty na cały lipiec..wtedy ma wakacje. Bieżące leczenie kosztuje około 30 000 rocznie...więc na to zbieramy w pierwszej kolejności...jeśli coś zostanie zostanie odłożone na komórki macierzyste...tylko w ciągu doby stronę Pauliny odwiedziło 30 000 wykopowiczów:)

http://paulina-komarnicka.mastech.vot.pl/o-paulinie/
#pomocy #pomagajzwykopem #zdrowie #medycyna
Pobierz r.....9 - Moi drodzy...poproszono mnie abym Was poinformował o wynikach pierwszego dn...
źródło: comment_DvoR8veNXHZpJ7wnTc80Fo5GrMDPHomE.jpg
  • 74
@robertt1969: gratuluję. tym bardziej wspieram, bo sam pochodze z Krzyża. Siedzę na wykopie już parę lat, sam kiedyś korzystałęm z pomocy społecznosci. Podpowiem, że to w większosci kochani ludzie, ale szybko się dekoncentrują, wciaż szukają nowych bodźców (nie bolców ;))
Wiem jakie to uczucie gdy pomaga ci duża grupa obcych i jak bardzo chciałbyś każdego wyściskać, ale na tę chwile zostań członkiem społecznosci. Udzielaj się w innych tematach, wspieraj innych jesli
@robertt1969: Robert, pisałeś wcześniej, że Twoja fundacja nie działa poprzez siepomaga.pl, jednak uważam, że warto jest rozważyć ten temat. Wiele razy udało nam się uzbierać kwoty sięgające dziesiątek tysięcy złotych przez ten portal. Z łatwością zebralibyśmy na roczne leczenie Twojej córki. Porozmawiaj o tym z osobami decyzyjnymi w fundacji. Wszystkiego dobrego dla Ciebie, Twojej Córki i Rodziny.
@robertt1969: a nie myślałeś żeby na stronie zrobić jeszcze jedną zakładkę z reklamami np google etc. Oni z tego co wiem płacą za wyświetlenia, wiadomo - będzie to źle wyglądać na głównej ale jako osobna pod strona która by się nazywałą "reklamy" to za każde wyświetlenie jej byś miał płacone. Nie jestem pewien czy dobrze doradzam, piszę. Mirki zaopiniujecie mój pomysł?