Wpis z mikrobloga

Moi drodzy...poproszono mnie abym Was poinformował o wynikach pierwszego dnia akcji zbierania na leczenie Pauliny...mojej córki chorej na Stwardnienie Rozsiane. Informuje Was, że na nasze prywatne konto wpłynęło około 1500 zł..natomiast nie mam pojęcia ile poszło na fundację...o tym dostanę raport 1 marca i na pewno Was poinformuję. Wczoraj ustaliliśmy z żoną, że za zebrane dotąd pieniądze wykupimy dla Pauliny profesjonalną rehabilitację u naprawdę dobrego osteopaty na cały lipiec..wtedy ma wakacje. Bieżące leczenie kosztuje około 30 000 rocznie...więc na to zbieramy w pierwszej kolejności...jeśli coś zostanie zostanie odłożone na komórki macierzyste...tylko w ciągu doby stronę Pauliny odwiedziło 30 000 wykopowiczów:)

http://paulina-komarnicka.mastech.vot.pl/o-paulinie/
#pomocy #pomagajzwykopem #zdrowie #medycyna
Pobierz
źródło: comment_DvoR8veNXHZpJ7wnTc80Fo5GrMDPHomE.jpg
  • 74
też wydaje mi się, że ludzie wolą przelać na konto fundacji niż prywatne


@kowalale: Powiedz to tym, co wpłacali Stonodze ( )

Ja wpłaciłem Paulinie na konto fundacji, liczę że nie biorą zbyt wiele bo niektóre potrafią zedrzeć. Moja żona też z SM, należy do stowarzyszenia, które nie pobiera % od wpłat a zadowala się jedynie odsetkami bankowymi.
Dawajcie na siepomaga.pl! Ten portal jest świetny, jest koszyk wpłat, sporo ludzi robi tak, że na kilka zbiórek wpłaca nawet po złotówce, a wszystko załatwia się jednym przelewem. Przelałam na konto prywatne, ale mimo to, rozważcie siepomaga :) i trzymam kciuki :)
@robertt1969: może warto jednak chociaż na jedno spotkanie pojechać kiedyś, jak będzie możliwość - http://www.znanylekarz.pl/arkadiusz-sosnowski-2/fizjoterapeuta/warszawa - sam człowiek ma dobre serce, i jest świetnym fachowcem :) Plus jest dobrym psychologiem, człowiek wchodzi do niego z wielomiesięcznymi bólami i potrafi rozładować napięcie i od razu wychodzi się czując się lepiej :) Czasem się śmieje, że chodze do niego jak do psychologa, już nic więcej mi nie powie niż wiem, ale zawsze wychodzę
@robertt1969: Osteopatia, CO ZA BEKA. jeżeli wiedziałbym, że na to pójdzie choć złotówka z tego to bym nie wpłacił... już polecam zwrócić się do prawdziwego specjalisty a nie polegać na marketingowych wynalazkach i medycynie niekonwencjonalnej. Powodzenia w dalszej akcji, a wypoki głupie wpłacają na jakąś homeopatie ( ͡° ͜ʖ ͡°)