Wpis z mikrobloga

Moi drodzy...poproszono mnie abym Was poinformował o wynikach pierwszego dnia akcji zbierania na leczenie Pauliny...mojej córki chorej na Stwardnienie Rozsiane. Informuje Was, że na nasze prywatne konto wpłynęło około 1500 zł..natomiast nie mam pojęcia ile poszło na fundację...o tym dostanę raport 1 marca i na pewno Was poinformuję. Wczoraj ustaliliśmy z żoną, że za zebrane dotąd pieniądze wykupimy dla Pauliny profesjonalną rehabilitację u naprawdę dobrego osteopaty na cały lipiec..wtedy ma wakacje. Bieżące leczenie kosztuje około 30 000 rocznie...więc na to zbieramy w pierwszej kolejności...jeśli coś zostanie zostanie odłożone na komórki macierzyste...tylko w ciągu doby stronę Pauliny odwiedziło 30 000 wykopowiczów:)

http://paulina-komarnicka.mastech.vot.pl/o-paulinie/
#pomocy #pomagajzwykopem #zdrowie #medycyna
r.....9 - Moi drodzy...poproszono mnie abym Was poinformował o wynikach pierwszego dn...

źródło: comment_DvoR8veNXHZpJ7wnTc80Fo5GrMDPHomE.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silver_spike: my korzystamy ile się da z tego co jest refundowane....ale na pewne rzeczy po prostu trzeba mieć swoje pieniądze...to prawda że osteopatia jest częścią rehabilitacji..ale ten nasz jeszcze mocno wszedł w SM i potrafi dobrze dobrać ćwiczenia do tej choroby...bardzo profesjonalna postać...
  • Odpowiedz
@robertt1969: mnie nie musisz przekonywać, doskonale wiem jak to wygląda - od wielu lat mam problemy mięśniowe i kręgosłupowe - najważniejsze, żeby był progres. I niestety wszystko kosztuje, ale dobry rehabilitant się szkoli, jeździ, czyta droga prasę i literaturę - ponosi zwyczajne koszty, jeśli chce się rozwijać, niestety tanio prawie nigdy nie będzie dobrze. Tylko niepotrzebnie nie bierz do siebie głosu krytykantów, w tak dużej społeczności zawsze pojawią się głosy
  • Odpowiedz
@silver_spike: Ludzie spierają się głównie o nazewnictwo, ponieważ sama nazwa osteopatia nie kojarzy się za dobrze. Jeśli ktoś wie na czym to polega to podejście trochę się zmienia. Mi osobiście ta nazwa się też nie podoba. Kojarzy się negatywnie. To jest zresztą bardziej skomplikowany temat, nie na takie dyskusje.
  • Odpowiedz
@robertt1969: No i to mi się podoba, poprosiłeś o pomoc, a teraz informujesz o wpłatach i na co przeznaczycie te pieniądze - utożsamiasz się ze społecznością, a nie jak niektórzy tylko zbiorą kasę i tyle ich widziano.
  • Odpowiedz
  • 0
@robertt1969: nie znam dokładnie sprawy, ale polecam Ci zbadac córkę pod kątem bolerjozy. I mojej siostry dwa lata temu zdiagnozowano stwardnienie w szpitalu, po prywatnych badaniach okazalo się ze to bolerjoza. dziś moja siostra juz wyleczona ma się dobrze, ale stres był...
  • Odpowiedz