Wpis z mikrobloga

Jak masz aerał - samemu siano zbierasz - to wypas. Ale nawet jak nie masz - to kostka siana starcza na długo. Do tego licz 1 zł granulatu na tydz na 1 pimpka. między czasie w cenie przenica i owies. Trzeba mieć trawsko i chęć do koszenia zwykłą kosą w lecie :) chobby rewela! mnie klatka pod ścianą domku letniskowego obok domu. Ponad --Orzech - który podobno sprzyja królikom...
  • Odpowiedz
@dawid121213 kupiłam matkę kotną jakoś po wakacjach za 50zł. pierwsszy miot - zdechł - do teraz nie wiwm czy pr4zez upały czy przez chorobę. Myślę że jako młoda matka- zadusiłóa je w budce lęgowej
  • Odpowiedz
@monalisssa: trzeba być bez uczuć moim zdaniem, żeby opiekować sie królikami tyle czasu, poświęcać swoj czas itp a potem z-----ć i zjeść. Nie wyobrażam sobie tego szczególnie po tym jak miałam swoje dwa króliczki i zdechły ze starości a nie od uderzenia ostrym narzędziem, nie miałabym serca
  • Odpowiedz
@sajko: no nie tak do końca ostrym. Najpierw się wali w tył łebka takim porządnym, grubym kijem. Coś jak "sztyl" od siekiery tylko cięższe. A później reszta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz